Skocz do zawartości

Nowy sposób na Błąd Javy - click for details / testy


firestorm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dla ułatwienia rozwiązania samemu problemu z Javą - błąd "Error - Click for details"

na stronie do przysyłania badań https://www.cepik.gov.pl/mwebt-usr przygotowaliśmy programik/instalator dogrywający pliki do Javy.

 

przygotowanie do rozwiązania problemu Javy.

1) Sprawdź czy masz zainstalowaną jedną Javę - najbardziej aktualną (w chwili jak to piszę obowiązuje Java 7 update 17, jeśli masz więcej wersji odinstaluj starsze)

2) zaloguj się do strony Serwis Desku Portalowego dla CEPiK, w przeglądarce w pasku adresu wpisz:

sd.coi.gov.pl

użytkownik: cepik

hasło: cepik

3) wejdź do działu java i pobierz plik java7.exe

4) po zapisaniu pliku trzeba uruchomić instalator

5) po instalacji zamykamy Firefoxa i ponownie uruchamiamy i testujemy

 

 

 

 

 

Proszę o testy czy działa u Was to poprawnie, w odpowiedziach poproszę o informację :

1. pomogło / nie pomogło

2. na jakim systemie było testowane (Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 )

3. język zainstalowanego systemu PL / EN / inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz zainstalowaną jedną Javę - najbardziej aktualną (w chwili jak to piszę obowiązuje Java 7 update 17, jeśli masz więcej wersji odinstaluj starsze)

sprawdzenia można dokonać przez :

panel sterowania -> dodaj/usuń programy

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz zainstalowaną jedną Javę - najbardziej aktualną (w chwili jak to piszę obowiązuje Java 7 update 17, jeśli masz więcej wersji odinstaluj starsze)

sprawdzenia można dokonać przez :

panel sterowania -> dodaj/usuń programy

:D

 

^^ tak sie sprawdza w windows XP

 

a dla windows 7

 

panel sterowania -> programy i funkcje

 

:)

 

[ Dodano: 08-04-2013, 14:24 ]

na stronie do przysyłania badań https://www.cepik.gov.pl/mwebt-usr,
Whoops! The page could not be found. Try giving it another chance below.

:?:

 

ps. karta w czytniku - zalogowana :!:

 

 

mój błąd w linku był przecinek :) tak mało a zmienia tak dużo - już poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.Mam Windowsa Xp, pobrałem Jave zainstalowałem zgodnie z instrukcją.Kiedy loguje się na stronie Cepik uruchamiam "importuj" wyskakuje komunikat: "AutoDL?BundleId=76870" on java.sun.com is not a Java Installer. Please contact the owner of the referring page to correct the problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.