Skocz do zawartości

Odbiór przez TDT a wentylacja SKP


AUTO-SERWIS

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o indywidualny wyciąg spalin to Klimawent z kanałem samouszczelniającym się (a nie Klimawent samouszczelniający jak napisałem kilka postów wcześniej ) podczas kontroli wystarczył z fabryczną końcówką przykręcaną uchwytem do wydechu. Inspektorzy nie pytali o żadne dodatkowe końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • zjc

    6

  • Wojciech Jania

    4

  • wald

    4

  • Jackow

    4

Czy ktoś z forumowiczów mógłby polecić jakąś firmę zajmującą się wentylacjami z okolic Żyrardowa Warszawy Skierniewic lub gotowe moduły nawiewne z elektrycznym ogrzewaniem powietrza dobrze sprawujące się w warunkach OSKP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły nawiewne z elektrycznym ogrzewaniem powietrza dobrze sprawujące się w warunkach OSKP?
o takie rzeczy to z jakąś dobrze znającą się firmą która siedzi w instalatorstwie grzewczym

A czy wiesz jakie będziesz musial mieć prądy dla takich nagrzewnic.....bo któtko pisząc to nie wiem czy 40-50kW by ci starczyło ponieważ w moim projekcie mialem powieszone chyba 11 albo nawet 13 grzejnikow po 2200W, ale je zamieniłem na dwie nagrzewnice wodne po 48kW każda czyli z dużym naddatkiem aby nie trzeba było grzać do 90stC no i aby nie chodziły non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły nawiewne z elektrycznym ogrzewaniem powietrza dobrze sprawujące się w warunkach OSKP?
o takie rzeczy to z jakąś dobrze znającą się firmą która siedzi w instalatorstwie grzewczym

A czy wiesz jakie będziesz musial mieć prądy dla takich nagrzewnic.....bo któtko pisząc to nie wiem czy 40-50kW by ci starczyło ponieważ w moim projekcie mialem powieszone chyba 11 albo nawet 13 grzejnikow po 2200W, ale je zamieniłem na dwie nagrzewnice wodne po 48kW każda czyli z dużym naddatkiem aby nie trzeba było grzać do 90stC no i aby nie chodziły non stop

 

rozumiem że właśnie nie chodzi tutaj o nagrzewnice wodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
O wodne tylko z wiatrakiem :evil:

 

to chyba ma każda tylko pytanie czy chodzi o wodne z elektrycznym wiadrakiem, czy całkiem o elektryczne ( promiennik ). ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Jeszcze wrócę do wentylatorow, zadzwoniłem do TDT z pytaniem czy wentylatory muszą być jakies specjalne? Oto Pan odpowiedział, ze ich nie interesuje to jakie wentylatory sa zamontowane. Maja być i tyle. Znalazłem wentylatory (łódzka firma) w cenie 120 zł brutto wydajność 1400m3/h, jest instrukcja do nich po polsku. Myślicie czy cos jeszcze na kontroli bedzie potrzebne od tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Takie pytanie może wydawać się dziwne ,ale takie z życia.....

 

3. Stację kontroli pojazdów może prowadzić przedsiębiorca, który:

4) posiada wyposażenie kontrolno-pomiarowe oraz warunki lokalowe gwarantujące wykonywanie odpowiedniego zakresu badań technicznych pojazdów zgodnie ze szczegółowymi warunkami przeprowadzania tych badań;

5) posiada poświadczenie zgodności wyposażenia i warunków lokalowych z wymaganiami odpowiednio do zakresu przeprowadzanych badań wpisanego do rejestru przedsiębiorców prowadzących stację kontroli pojazdów;

 

 

Czy starosta może wstrzymać działalność stacji działającej ,jeżeli kończy się dopuszczenie i TDT wystawia poświadczenie negatywne z usterkami .A już nie mówiąc czy może wydać zgodę na następne 5 lat działalności nie mając dopuszczenia z TDT ..................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.