Skocz do zawartości

Zagubione zaświadczenie z Policji


nowicjusz55555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie , Panowie jak postąpić klient miał "małą" kolizję Policja zatrzymała DR teraz klient chce zrobić badanie powypadkowe ale zagubił zaświadczenie ,Policja niby poradziła mu żeby na stacji napisał oświadczenie że zaginął DR i na podstawie tego przeprowadzić badanie tak samo niby WK, tłumaczę klientowi że tylko na podstawie DR,PC lub zaświadczenia z Policji no i w tym momencie kółko się zamknęło bo DR nie odbierze z WK bez badania poowypadkowego.Klient uparty że wszczyscy (WK i Pol;icja ) mają rację a ja coś wymyślam .Zadałem mu pytanie na podstawie czego mam zrobić identyfikacje to znowu wyskoczył z tym samym.Wg mnie to do WK po próbne i po PC a co wy o tym sądzicie ?Coś sie na mnie dzisiaj te powypadkowe uwzięły. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do WK po ksero pokwitowania
i problem się rozwiąże

 

Policja zatrzymała DR
,Policja niby poradziła mu żeby na stacji napisał oświadczenie że zaginął DR
kłamstwa klienta są tu wyraźne i perfidne :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do WK po ksero pokwitowania, leży u nich razem z DR.

 

W WK nie ma kopii pokwitowania. Jest jedynie pismo z Policji o zatrzymaniu DR.

 

A Policja nie może wystawić duplikatu pokwitowania? Albo może WK wystawi zaświadczenie potwierdzające dane z DR wraz z powodem zatrzymania (powód mają w piśmie z Policji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak postąpić klient miał "małą" kolizję

A na jakiej podstawie tak twierdzisz???????

Skoro

zagubił zaświadczenie
Policja niby poradziła mu żeby na stacji napisał oświadczenie że zaginął DR

Lepiej niech oddają a nie namawiają do poświadczenia nieprawdy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja niby poradziła mu żeby na stacji napisał oświadczenie że zaginął DR i na podstawie tego przeprowadzić badanie tak samo niby WK,

Ktoś tam jest tak cwany, że aż durny zarazem ,,,

Jeśli DR zaginął, klient uda się po jego wtórnik ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem tak naprawdę polega na tym,że tak naprawdę to nie wiemy na jakie badanie techniczne klient wstawił się.Przynajmniej ja nie wiem.Klient może sobie mówić co tam chce.

Ja pokazałbym mu zapis z ustawy PoRD

 

11. Niezależnie od badań, o których mowa w ust. 3-5, dodatkowemu badaniu technicznemu podlega pojazd:

1) skierowany przez organ kontroli ruchu drogowego:

 

Poprosić grzecznie o skierowanie,ale nie od klienta tylko od organu kontroli drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Przynajmniej ja nie wiem.Klient może sobie mówić co tam chce.

 

zawsze chce aby było po jego myśli i po jak najmniejszej linii oporu ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może WK wystawi zaświadczenie potwierdzające dane z DR wraz z powodem zatrzymania (powód mają w piśmie z Policji).

Ja w takim przypadku wysyłam po kserokopię DR, na kserokopii pracownik WK pisze powód zatrzymania DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udać sę do jednostki Policji, wytłumaczyć sprawę. Tam ustalą kto zatrzymywał DR, zrobią kopię z bloczka pokwitowań i dadzą pieczątkę ZA ZGODNOŚĆ Z ORYGINAŁEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się wszystko , wczoraj po gęstych tłumaczeniach i wymądrzaniach się klienta zadzwoniłem do WK z którym klient rozmawiał i do komisariatu Policji z zapytaniem czy rzeczywiście klientowi tak doradzali i tak: w jednym przypadku tak było a w drugim klient bajerował (kolejność przypadkowa).Po ponownym wytłumaczeniu mu że albo uda się na Policję po duplikat lub zaświadczenie z odpisem z pokwitowania za zatrzymany DR, lub drugie wyjście do WK po próbne tablice i PC. I tak oto po godzinie klient zjawił się ponownie z cudownie odnalezionym pokwitowaniem a tam ku jego "zdziwieniu" jak byk pojazd uszkodzony w wypadku a drobne uszkodzone klienta zmieniły się między innymi w uszkodzone zawieszenie itd. I bądż dobry do takiego klienta. Dzięki wszystkim którzy wzięli udział w dyskusji, pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto po godzinie klient zjawił się ponownie z cudownie odnalezionym pokwitowaniem a tam ku jego "zdziwieniu" jak byk pojazd uszkodzony w wypadku a drobne

Właśnie tego można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drobne uszkodzone klienta zmieniły się między innymi w uszkodzone zawieszenie itd

 

standarcik... :P:P:P

 

Dlatego, Diagnosta musi być zawsze czujny :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.