Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

 

Co ja osobiście wymyśliłem na jesień? To proste - okolice Bornego Sulinowa. Przepiękne leśne tereny, jeziora, dobra baza turystyczna. Może w sobotę trochę zabawy z kajakami na malowniczym spływie? Może zwiedzanie samej poradzieckiej bazy??

A grille, ogniska i reszta swoją drogą oczywiście... Lokalne agroturystyki i inne motele mają multum ofert.

 

Mi ta propozycja również się podoba.

Moją propozycję traktujemy jako wyjście awaryjne lub ewentualny konkret jak będą pokazy lotnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta propozycja również się podoba.

Czwóra z Łodzi pewnie się znowu znajdzie ::hey

Dolicz piątego z Rodos to mnie po drodze chwycicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem to jeszcze przeczytać i to nawet ze zrozumieniem :D

wystarczy, że na cyfrowym polsacie oglądasz kanały 183, 184, 239, 259, 295 ...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej mówili: ucz się języka wrogów, bo z Bratem się zawsze dogadasz. Czyżby znowu stało się to aktualne w drugą stronę :x ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Jestem chętny.

 

 

Oprócz Seby kto jeszcze?

 

[ Dodano: 03-08-2014, 22:36 ]

Może Markez przedstawi swoją propozycję bez opcji OSDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy weekend września są Targi Inter Carsu, może część chętnych na spotkanie, to wydarzenie blokuje.

 

To bardzo proszę o info. Termin ciągle do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ciągle do ustalenia.

 

17 stron dyskusji i nawet termin nie jest ustalony... :razz:

 

A może komuś marzy się jeszcze uzgodnienie jakiegoś naszego innego wspólnego stnowiska?

Np. jednolitego interpretowania i realizowania naszych przepisów ? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markez, proszę Cię, przedstaw skorygowaną propozycję.

Z tego co mi wiadomo jest na urlopie (wraca prawdopodobnie 18 sierpnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został nie cały miesiąc, może coś ustalmy?

 

Markez, proszę Cię, przedstaw skorygowaną propozycję.

Co wy chcecie od Markesa.... Przecież zostało ustalone Blakop organizuje

Czy mogę coś zaproponować? Szczególnie w cenie w granicach 200 zł za weekend?? Myślę, że tak! Ale nie ukrywam, że to będą raczej moje rejony... Wtedy jestem i gotowy podjąć się organizacji.

............

Co ja osobiście wymyśliłem na jesień? To proste - okolice Bornego Sulinowa. Przepiękne leśne tereny, jeziora, dobra baza turystyczna. Może w sobotę trochę zabawy z kajakami na malowniczym spływie? Może zwiedzanie samej poradzieckiej bazy??

A grille, ogniska i reszta swoją drogą oczywiście... Lokalne agroturystyki i inne motele mają multum ofert.

Pytanie czego chcemy i oczekujemy...

To proste organizacji spotkania, konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

niestety nic nie wiem o takich kurso-konferencjach leśnych UDS`ów :?: , jeśli pojadę to po raz pierwszy

 

czy może ktoś mi coś przybliżyć (żona; alkohol) może na PW

 

pozdrawiam ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSDS w osobie Pana Prezesa się wypiął (bo inni byli chętni), więc wszystko na moich barkach :-P

Dajcie mi jeszcze dzień, co?

 

Staram się po prostu załatwić coś nowego, tak żeby rzeczywiście coś tam skorzystać, a nie tylko nasiadówę przy grillu zrobić, a i żeby lokalizację zróżnicować...

 

Oferta Markiza jest aktualna myślę, bo sam określił ją przecież jako rezerwową... Zobaczymy jak wyjdzie. Na razie deklaracje potencjalnych uczestników cieszą. Żeby nas tylko za duo nie było, bo to już się potem impreza masowa robi :)

 

Termin jaki ja ustalam to pierwszy weekend września - bo tak było pierwotnie planowane. Ale jak są zbiorowe sugestie do przesunięcia tego terminu to słucham! Może drugi tydzień??

 

Jakkolwiek bym nie szukał z pewnością nie zapewnię na wyjeździe wódki i potencjalnej żony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSDS w osobie Pana Prezesa się wypiął (bo inni byli chętni), więc wszystko na moich barkach :-P

Dajcie mi jeszcze dzień, co?

Nie dziw się, że OSDS wypiął się na organizowanie imprezy (zresztą nie pytany czy w ogóle się podejmie).

tylko nasiadówę przy grillu zrobić

Za to użytkownik tego forum, który jest zarazem Prezesem OSDS-u nie wypiął się i podjął trud który ty storpedowałeś.

Więc czekam na organizacje, abym mógł skorzystać z tej imprezy jak niektóre "czarne konie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to użytkownik tego forum, który jest zarazem Prezesem OSDS-u nie wypiął się i podjął trud który ty storpedowałeś.

 

Przepraszam- co zrobił??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.