Skocz do zawartości

Ile za badaniae po kolizji


wojtek1150

Rekomendowane odpowiedzi

[ Dodano: 31-07-2014, 10:04 ]

 

czy samo 4.2.
jeśli takie uszkodzenia są i nie masz informacji co do zakresu uszkodzeń to sprawdzasz wszystko od 1-10 + po wypadku i pobierasz j/w.

To u nas co najwyżej 94, dopóki klient nie życzy sobie OBT z nowym terminem ,,,

 

U mnie również samo 4.2 chyba, że ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 403
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    31

  • Psuj

    27

  • aboz

    25

  • skpauto

    23

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem czy w przypadku badania dodatkowego za 94 PLN z zakresem od punktu zero do punktu dziesięć należy pobrać dodatkową kwotę wynikającą z okresowego.

Robię tylko dodatkowe za 94 złote, a i tak pewne warunki uszkodzeń muszą być spełnione. Między innymi rama, konstrukcja nośna, zagrożenie bezpieczeństwa ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde! Formalnie w moim "zakresie" ino jedno badanie stoi z zakresem okresowego!

Zmieniło się co, czy co, a może nie uaktualniło? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luket, kto Wam takie dziwolągi wypisuje?

Ale marudzicie, raz chcecie, aby WK dawał wytyczne na piśmie, a jak już któryś da, to narzekacie, że nie takie jak chcieliście. Luket dostał na piśmie i się cieszy, a wy chyba zazdrościcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz70, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja również wrzucam wytyczne mojego WK tyle tylko, że z bzdurami się nie zgadzam. Może zdarzy się tak, że ktoś odpowiedni to przeczyta i zastanowi nad tym co powypisywał. Bo to co luket wrzucił ewidentnie ma się nijak do przepisów czyli jest zmuszaniem diagnosty do wykonywania badań niezgodnie z ich zakresem. Dziś to jest hak, jutro OBT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dziś to jest hak, jutro OBT...
tak to oglądam,i chyba nie chodzi o to,aby robić każdorazowo na hak przy okresowym.Jeżeli mieli takie założenie,to aż dziw bierze,że nie przewidzieli np.taksówki jeszcze z hakiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz70, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja również wrzucam wytyczne mojego WK tyle tylko, że z bzdurami się nie zgadzam. Może zdarzy się tak, że ktoś odpowiedni to przeczyta i zastanowi nad tym co powypisywał. Bo to co luket wrzucił ewidentnie ma się nijak do przepisów czyli jest zmuszaniem diagnosty do wykonywania badań niezgodnie z ich zakresem. Dziś to jest hak, jutro OBT...

Nie wiem jak to czytasz, a może czytałeś coś innego. Napisałem pismo do WK z zapytaniem o błędy (np G-0kg) i o to jak kasować np. powypadkowe (94 lub 94+98) czy auta z zagranicy z hakiem +35zł czy nie (żadko wbity do brifu). Odpowiedź jest jasna przejrzysta i co najważniejsze na papierze. Poza tym mi pasuje. Wkurza mnie jak konkurencja wali HAK-i za darmoche. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób zgodnie z wytycznymi WK, ale nie dziw się, że "obok" ktoś robi zgodnie z prawem, a Tobie klienci uciekają. Na temat BT powypadkowego nieraz była zażarta dyskusja, więc nie będę jej rozpoczynał na nowo. To jest tak jak z tym nieszczęsnym zmniejszeniem mocy motocykla. Jakiś... trudno mi nazwać takiego diagnostę... powiedzmy ignorant, zrobił to na zaświadczeniu, bez opisu zmian itp., a urząd taki dokument przyjął. A czy to było zgodne z prawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.