Skocz do zawartości

Wyjaśnienie po kontroli


Lookasss

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego się wstydzicie...

 

Nazwijmy sprawę po imieniu. Mowa o programie SKP-PRO dystrybuowanym przez Pana Grzegorza Krzemienieckiego z Łodzi.

 

Przecież to żadne pomówienia, tylko zwyczajnie użytkownik ma uwagi co do takiej, a nie innej funkcjonalności, która powinna być dostępna jako opcja taka, a taka z poziomu administratora...

Gdzie można chwalić - chwalę. Gdzie uważam, że trzeba ganić - ganię...

 

Mam nadzieję, że Kolega GK zareaguje i określi, czy naprawdę jest to "prezent" systemu, czy też można to jakoś ustawić w "Jego" programie...

Niestety pytam tu, bo i tu problem się pojawił, a na swoim forum Kolega GK unika udzielania odpowiedzi na tematy dotyczące rozprowadzanego przez siebie oprogramowania... Tak było ostatnio z tematem dot.CEPIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Różne są cuda. Ja jestem cudak. Ale po kiego nęcić, by cudaczne posty kręcić. Za wszystkie cuda świata tego padołu łez nieszczęścia... nie ma takiego cuda, by zmienić ustawienie z poziomu usera!

No, ale jak jest parcie wiedzę zgłębiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z programistą oraz Panem Grzegorzem odpowiedż otrzymałem, że nic nie zmienią wszystko jest OK, a jeżeli ktoś bedzie miał jakieś problemy związane z tym tematem POMOGĄ . Ja osobiście przestałem używać tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogą, to niech pomogą, bo stracą klientów trzeba bedzie znów zmienić oprogramowanie jak im nie zależy tylko co rok trzeba będzie zmieniać coż .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

&2 ust 9. Wzór zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu technicznym pojazdu jest określony w załączniku nr 3 do rozporządzenia.

&5 ust 2. W rejestrze zamieszcza się dane i informacje o wykonanych badaniach technicznych pojazdów i innych czynnościach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu. Zakres wymaganych danych zamieszczanych w rejestrze związanych z dopuszczeniem pojazdów do ruchu jest określony w załączniku nr 8 do rozporządzenia.

 

Niestety dowolność interpretowania wymienionych załączników przez nadzór nad stacjami jak i producentów oprogramowania na stację pozwala właśnie na takie pisma.

 

Z przykrością muszę zawiadomić, że większości (ok 99%) diagnostów to nie przeszkadza. Wręcz nie chcą zmiany istniejącego stanu rzeczy. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz nie chcą zmiany istniejącego stanu rzeczy. :shock:
chcą tylko nie wiedzą, że chcą. Raz do roku w trakcie kontroli dowiadują się, albo i nie, że coś ... :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę zawiadomić, że większości (ok 99%) diagnostów to nie przeszkadza. Wręcz nie chcą zmiany istniejącego stanu rzeczy. :shock:

Chcą i wiedzą, tylko głos fachowców w danej dziedzinie jest NIE UWZGLĘDNIANY. Na przykładzie zmian roku produkcji. Cóż z tego, że fachowcy pod auspicjami OSDSu wskazują potrzebę zmian jak dla malarzy, lotników i górników najistotniejszym jest pozostawienie takiego stanu rzeczy i ministerstwo się przychyla do ich uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę zawiadomić, że większości (ok 99%) diagnostów to nie przeszkadza. Wręcz nie chcą zmiany istniejącego stanu rzeczy. :shock:

Chcą i wiedzą, tylko głos fachowców w danej dziedzinie jest NIE UWZGLĘDNIANY. Na przykładzie zmian roku produkcji. Cóż z tego, że fachowcy pod auspicjami OSDSu wskazują potrzebę zmian jak dla malarzy, lotników i górników najistotniejszym jest pozostawienie takiego stanu rzeczy i ministerstwo się przychyla do ich uwag.

A w dziedzinie dostępu do CEPiK :?::-P

 

 

Adam czy nie widzisz, że miał chociaż to KTO powiedzieć :?::ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą i wiedzą, tylko głos fachowców w danej dziedzinie jest NIE UWZGLĘDNIANY.

Mnie to wcale nie dziwi, bo działania rządzących wcale nie są ukierunkowanie na diametralne ułatwienie życia obywatelom a jedynie robi się jakąś kosmetykę pod publikę. Nie można zbyt wiele zrobić na raz, bo potem nie będzie już co poprawiać i ulepszać i trzeba będzie likwidować etaty urzędnicze a na to rządzący nie mogą sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.