Skocz do zawartości

Wydział komunikacji zezwala bez tablic - ???.


jasiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Paprock, ale co innego udostępnianie wizerunku osób nie pełniących funkcji publicznych, a co innego udostępnianie oficjalnych pism urzędowych ze wszystkimi przyległościami jak nazwiska, funkcje, załączniki itp.
- aboz z całym szacunkiem ja to wszystko rozumiem, nikogo nie ganię, nie pochwalam, nie oceniam. Jeden ma tak, a drugi siak. Wyraziłem tylko swoje zdanie, które z resztą też nie podlega żadnej ocenie. :hah:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    9

  • Paprock

    6

  • aboz

    6

  • JANUSZ60

    5

No chyba, że się mylę ?

Cyba nie, bo pentagramowi wkaradła się oczywista pomyłka bo zamiast wpowiedzi:

Twój najlepszy kolega

miało być

Mój najlepszy kolega
8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba nie, bo pentagramowi wkaradła się oczywista pomyłka bo zamiast wpowiedzi:

 

To nie tak do końca.

 

miało być

Cytat:

Mój najlepszy kolega

 

A Twój to może nie :?::evil: , tylko ostatnio telefonów nie chce odbierać :faint::keep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś zrobi w kierunku zmiany przepisów, czy będzie pitolenia na naście stron?

Darku z prezentowanego załącznika wynika, że i bez zmiany przepisów można ponaginać przepisy do swoich potrzeb :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient był u mnie bo kupił samochód w Krakowie z komisu i miał badanie tam zrobione bez tablic do zaświadczenia podpięty wyrok z Łodzi jak pokazał to w naszym WK to nawet nie przeglądali mu papierów tylko wręczyli tablice i PC i kazali badanie zrobić gościu popłynął za przegląd Krakowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polską rzeczywistością też jest BIERNE przyglądanie się temu przez diagnostów

ketiw38, co Twoim zdaniem diagności powinni zrobić w tym temacie?

Jakie jest stanowisko OSDS-u odnośnie wykonywania badań bez tablic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie stanowisko diagnostów jest takie jak wydziałów komunikacji :evil:

 

[ Dodano: 09-09-2014, 00:26 ]

ketiw38, co Twoim zdaniem diagności powinni zrobić w tym temacie?

 

- powinni się zorganizować - rozumiem, że czasami jednostki wygrywają, ale łatwiej jest razem.

 

- wyłonić organizację, która będzie reprezentatywna dla środowiska diagnostów, bo z taką organizacją to już należy się liczyć.

 

- nie biadolić tylko działać, a jak nie chcesz działać to pozwól na to innym, a jeżeli uważasz, że w dobrym kierunku działają wesprzyj te działania.

 

- zmienić prawo na czytelne i nie pozwalające na dowolną interpretację, a w razie wątpliwości zwrócić się do "organizacji reprezentatywnej", która wyjaśni wątpliwości na cały kraj.

 

Czy takie coś może być?

 

[ Dodano: 09-09-2014, 00:48 ]

Jakie jest stanowisko OSDS-u odnośnie wykonywania badań bez tablic?
odpowiedź masz tu: http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=14007&postdays=0&postorder=asc&start=115

Bo ketiw38 to nie OSDS tylko użytkownik forum i tak jest od 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam wszystkich, na stronie PISKP pojawiło się stanowisko MIiR w sprawie badań bez tablic, cytuję:

Szanowni Państwo, pismem z dnia 31 października 2014 roku, otrzymanym w dniu 14 listopada 2014 roku sygn. akt DTD-IV-5111-109-ARS/14 Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów otrzymała stanowisko Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w sprawie badań technicznych pojazdów bez tablic rejestracyjnych.

 

Niestety nie jestem członkiem PISKP i nie mogę tego pobrać, a nigdzie w necie tego stanowiska nie ma.

Może ktoś z kolegów ma tam dostęp i może to udostępnić?

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli stanowisko MIiR jest takie, że nie robimy badań BEZ TABLIC, brak tablic=N

Dobrze rozumiem? bo przeczytałem ostatni 30sto stronicowy post i zamiast być mądrzejszy to zgupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.