Skocz do zawartości

Korekta plików do cepik


Góral81

Rekomendowane odpowiedzi

Do dziś nie otrzymałem żadnego pisma dotyczącego wysyłki

 

Ty ni masz czekać na pismo, tylko postępować zgodnie z prawem, które nakazało wysyłać korekty.

 

Na jakim programie pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    36

  • Psuj

    23

  • biker100

    20

  • firestorm

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Patronat

 

Chłopaki z patronatu już wysyłali. Moze ktos pomoże i doradzi koledze?

 

Odezwij się kolego na priv - poradzimy i wyślemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z patronatu już wysyłali. Moze ktos pomoże i doradzi koledze?

W moim przypadku robota polegała tylko na klikaniu "ok" po wybraniu reeksportu .

Po wejściu do cepiku i wybraniu paczki też poleciało z automatu i tylko klikać "ok" (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z patronatu już wysyłali. Moze ktos pomoże i doradzi koledze?

W moim przypadku robota polegała tylko na klikaniu "ok" po wybraniu reeksportu .

Po wejściu do cepiku i wybraniu paczki też poleciało z automatu i tylko klikać "ok" (czy jakoś tak).

 

Tak tylko później jako jednej paczki od sty do maja br. nie chciał przejść przez CEPiK i trzeba było na 5 dzielić, co zauważył IVVO, że niby tyle badań ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie ,z wysyłką sobie poradziłem.Chodziło mi tylko o to czy wysyłać, czy czekać na informację.Wysłałem i kropka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem i kropka

 

Po wysłaniu, w kolejnym dniu roboczym sprawdź raport. Jeśli masz litery P to git, już nie jeden wysłał wszystko a w raporcie 100% błędów w badaniach i przesłane pliki nie uzupełniły stanów liczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.