Skocz do zawartości

Wygaśnięcie certyfikatu dla SKP do CEPiKu / Recertyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

tylko że panie życzą sobie miesięczny raport.

To logiczne, bo co miesiąc robimy przelew gotówki do MSW,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    27

  • firestorm

    26

  • Psuj

    20

  • pentagram

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trzymacie w archiwum kopie opłaty Cepik ?

 

drukuję zawsze dwa sprawozdania comiesięczne,jedno odsyłam,a do drugiego wpinam dowód wpłaty i do teczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 8 months later...
z grubsza wszystko po staremu

Czyli pakujemy do koperty kartę z PIN-em, wniosek i wysyłka?

Nie było pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

jest masówka - bardzo duzo certyfikatów wygasa / wygasło, oczekiwanie na recertyfikację/nowy certyfikat może potrwać około 4 tygodni,

 

w tym wątku na forum jest opisane wszystko bardzo dokładnie jak postępować

 

MSW przygotowało nowy artykuł pod linkiem Informacje dotyczące certyfikatów dla użytkowników korzystających z OZZ oraz SKP

 

w artykule jest obowiązujący formularz, wzór wypisanego formularza dla SKP i dane teleadresowe do MSW i Centrum certyfikacji MSW, jest też informacja gdzie i co przesłać.

 

oczekiwanie na recertyfikację/nowy certyfikat może potrwać około 4 tygodni, jeśli minął taki okres proponuję telefonicznie ustalić na jakim etapie jest Wasz wniosek

 

Jedyne miejsce aby ustalić etap realizacji wniosku to telefon do Centrum Certyfikacji MSW:

(22) 60 28 410,

(22) 60 28 411,

(22) 60 28 184,

(22) 60 28 574.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne miejsce aby ustalić etap realizacji wniosku to telefon do Centrum Certyfikacji MSW:

Wybacz, ale to nie ma sensu, dopóki na czterech numerach pracuje jedna osoba. Właśnie dziś mija miesiąc od wysłania. Ja osobiście akurat najmniej się tym przejmuję, ale Ktoś bierze za to kasę chyba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuł zawiera nieaktualna podstawę prawną

 

ja jestem tylko od brudnej roboty, ale dzięki za info, dam znać komuś kto się na tym zna i mam nadzieje ze dokonają poprawki na www

 

[ Dodano: 28-09-2014, 21:27 ]

Wybacz, ale to nie ma sensu, dopóki na czterech numerach pracuje jedna osoba
Napisałem Wam gdzie możecie uzyskać info o etapie realizacji danego wniosku aby ograniczyć takie telefony do SD u nas takie informacji nie znajdziecie, szkoda kasy i czasu.

 

W Centrum Certyfikacji MSW są 4 osoby, 4 telefony - a praktycznie to wygląda tak, że czas realizacji liczy się od momentu jak wniosek dotrze do CC MSW. Realnie patrząc trzeba doliczyć kilka dni dla Poczty na przesłanie do MSW, a potem z MSW do SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem sam wniosek o recertyfikację bez karty i plik aktywacyjny przysłali mi na płytce.

Pozdrawiam.

 

Niemożliwe, więc proszę nie pisz nieprawdy - musiałeś przesłać z wnioskiem też plik żądania certyfikacyjnego na jego podstawie CC MSW wyrabia certyfikat, który wgrywasz na kartę i cepik działa dalej.

 

Na podstawie samego wniosku MSW nie zrobi odnowionego certyfikatu bo nie zna "prywatnych" danych zaszytych na twoim certyfikacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy można wysyłać paczki jeżeli karta została wysłana ?

Można się śmiać . :evil:

Komp się grzał,informatyk do was dzwonił ,jak padło pytanie czy karta jest włożona , to dopiero oprzytomnieli.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARIO64 napisał/a:

Czy można wysyłać paczki jeżeli karta została wysłana ?

 

Czyżbyś znał takich co próbowali ???

 

ja znam takich że karta wysłana do MSW i w zaparte twierdzą że i tak wysyłają

 

dopytuję jak wysyłacie bez karty??

 

a diagnosta na to no wysyłamy, wysyłamy ...........na pulpit i miejsca nam brakuje na kolejne pliki

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłamy ...........na pulpit i miejsca nam brakuje na kolejne pliki

Paczki też robiłem (co prawda nie na pulpit), temu że patronat po trzech dniach wkurza komunikatem,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

albo wpisać w wyszukiwarce ''Jnformacje dotyczące certyfikatów dla użytkowników korzystających z OZZoraz SKP.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.