Skocz do zawartości

Bez Tablic


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • michal_k

    43

  • blakop

    41

  • biker100

    39

  • max72

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z tym że pojazd musi być dostarczony na SKP na lawecie i wpisujemy nr rej. tej konkretnej lawety do uwag.

 

Jeśli to nie żart to urzędnik jest megakretynem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalecenia mojego WK

Jeszcze lepiej niż w Łodzi, bo tam podobno już zmienili nieco zdanie, jak róg, w DR, obcięty, albo jest adnotacja o wyrejestrowaniu, to jednak PC i tablice nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalecenia mojego WK

Jeszcze lepiej niż w Łodzi, bo tam podobno już zmienili nieco zdanie, jak róg, w DR, obcięty, albo jest adnotacja o wyrejestrowaniu, to jednak PC i tablice nasze.

A co z adnotacją "dopuszczenie do ruchu po ponownym badaniu technicznym"? Dodam, że tak mają pojazdy z Danii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to absurd jakis, a jak z WK dostaniesz pismo że możesz robić P bez hamulców to też zrobisz, skoro brak tablicy jest UI a tego jako P nie możesz puścić? Czy piszesz jako UI i dajesz pozytyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej niż w Łodzi, bo tam podobno już zmienili nieco zdanie, jak róg, w DR, obcięty, albo jest adnotacja o wyrejestrowaniu, to jednak PC i tablice nasze.

W zupełności odwrotnie, jeżeli nie ma adnotacji o wyrejestrowaniu to muszą być tablice rejestracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to absurd jakis, a jak z WK dostaniesz pismo że możesz robić P bez hamulców to też zrobisz, skoro brak tablicy jest UI a tego jako P nie możesz puścić? Czy piszesz jako UI i dajesz pozytyw?
Rozumiem, że Ty się nie stosujesz do zaleceń swojego WK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności odwrotnie, jeżeli nie ma adnotacji o wyrejestrowaniu to muszą być tablice rejestracyjne

Przepraszam, może źle usłyszałem, nie podlegam pod Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że brak tablicy powinien odnosić się do pojazdów zarejestrowanych w kraju. Pojazdy z zagranicy tablic mieć nie powinny (ciekaw jestem który diagnosta zna cechy legalizacyjne tablic z całej unii?) Natomiast transport na lawecie... co w tym dziwnego? Nie ma tablic to poruszać się na kołach nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że brak tablicy powinien odnosić się do pojazdów zarejestrowanych w kraju.

 

Powinien, ale rozporządzenie nie dzieli w tej kwestii pojazdów na krajowe i zagraniczne.

 

Natomiast transport na lawecie... co w tym dziwnego? Nie ma tablic to poruszać się na kołach nie może.

 

A co ma do tego wszystkiego numer rej. lawety???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że brak tablicy powinien odnosić się do pojazdów zarejestrowanych w kraju
taka jest prawda .................... :D

 

ciekaw jestem który diagnosta zna cechy legalizacyjne tablic z całej unii?)

 

na dzień dzisiejszy obowiązuje mnie rozporządzenie w którym są wzory tablic polskich i nie muszę znać tablic zagranicznych - jak kiedyś zadzwonił jeden WK w tej sprawie - nie znam tablic i nie muszę z zagranicy -to mi odpowiedział -to proszę zajrzeć sobie do internetu -nie wiedziałem że internet jest wyrocznią prawa w tym kraju ... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.