Skocz do zawartości

Pitu ,pitu


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

mojemu WK też tak się wydaje.

Znacie kawał o tym jak się żonie bacy zdawało ?

Chyba nawet pasuje do tego co się dzieje w naszym fachu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się zapoznam.

Baca przyjął na nocleg turystę , a że miał tylko jedno łóżko to spali we troje razem.

Budzi się baca w nocy , czuje że łóżko coś się dziwnie rusza i mówi :

- Helcia mi się zdaje że on cię bzyka

 

Chwila ciszy i żona odpowiada:

-Wiesz co , i mi się tak zdaje

 

 

Idąc za tym kawałem ,to mi się wydaje że nas ktoś dyma od dawna.

 

[ Dodano: 27-11-2014, 11:37 ]

Poleci wszystko i tak w pizzz... pitu-pitu ale co tam.

Poleci nawet jak temat usunięty. :lol:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eoa6aCgUt9sJ:www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php%3Fp%3D222839+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiewający Grzegorz z miasta Łodzi.

To dałeś mi teraz do myślenia :?

Akty prawne obowiązujące na SKP

-były w formie papierowej

-są w formie elektronicznej

-co myślisz o tym aby były w formie śpiewającej? ;)

Sam nie dam rady ale z Twoją pomocą ,kto wie(jeszcze Kogoś pewnie byśmy znaleźli-nawet mam pewne typy) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymitunie Grzesia bikera nie obrażaj... Toż to paprykarz jak i ja...

 

@biker nie jest śpiewającym Grzegorzem!!

 

Śpiewający Grzegorz jest tylko jeden i razem z nim jesteśmy jak "Modern Talking" :evil:

 

Szanowny blacop
- A któż to? :shock::oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w dobie elektroniki jesteś tylko numerem w tej machinie i służby na bieżąco mogą cię sprawdzić, nawet w którym miejscu się znajdujesz w danej chwili..

 

Jakaś obsesja? "Oni są wszędzie"?? :evil:

 

A w erze rejestrów papierowych czym byłeś? Zresztą - rejestr to rejestr - zawsze będziesz w nim jakąś pozycją...

Natomiast z tym, że można stwierdzić gdzie w danej chwili się znajduję - hmmm. Od dawna te służby to mają? Możesz rozwinąć ten temat - to chyba tajne jest, co?

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak ze śpiewaniem, jak nikt umiejący śpiewać nie che to biorą się za to ci co nie umieją

Mógłbyś to tozwinąć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat to mogą udzielić odpowiedzi odpowiednie służby. Słyszałem z opowieści, że mając przy sobie komórkę możesz być namierzony.

Po co zaraz służby, wystarczy zadzwonić do swego operatora tel., żeby się dowiedzieć którędy chodziłeś, z kim i z którego przekaźnika się łączyłeś w konkretnym dniu np. trzy lata temu. Włos się jeży na myśl ile danych tam się zapisuje ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem z opowieści, że mając przy sobie komórkę możesz być namierzony.

 

Dobrze słyszałeś. Mało tego - komórka taka może być nawet wyłączona!! Dopiero fizyczne wyjęcie baterii Cię ładuje.

 

Teraz mi tylko powiedz jedno. Choć jest to możliwe, czy wiesz jakiego nakładu sił i środków to wymaga i wobec kogo w praktyce i kiedy jest stosowane? :lol:

Więc może skończmy tą spiskową teorię dziejów, co? :)

No bo co jak nie mam komórki, lub ją zapomniałem? :evil:

 

Po co zaraz służby, wystarczy zadzwonić do swego operatora tel., żeby się dowiedzieć którędy chodziłeś, z kim

 

Janusz - pod jaki nr się dzwoni po takie informacje? Wiesz - nie znamy się osobiście i dlatego nie zawsze do końca wiem kiedy sobie jaja robisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat to mogą udzielić odpowiedzi odpowiednie służby. Słyszałem z opowieści, że mając przy sobie komórkę możesz być namierzony.

Po co zaraz służby, wystarczy zadzwonić do swego operatora tel., żeby się dowiedzieć którędy chodziłeś, z kim i z którego przekaźnika się łączyłeś w konkretnym dniu np. trzy lata temu. Włos się jeży na myśl ile danych tam się zapisuje ,,,

 

Kilka lat wstecz załozyli nam w służbowym busie "dżipiesa". Wybraliśmy sie na weekendową wycieczkę. Trzy dni póżniej pokazali nam mapkę z trasą jaką pokonaliśmy, czasami w jakich mijaliśmy pewne miejsca oraz z wykresem prędkości, z zaznaczonymi miejscami jej przekroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.