Skocz do zawartości

czy dostanie vat1a?


biger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stoję przed zakupem do firmy transportowej citroena saxo van, w celu odliczenia benzyny, lecz pojawia się pytanie czy te auto spełnia warunki vat 1a?, dzwoniłem do osk i pan powiedział że krata nie taka i że nie spełnia. Obecnie ma vat 1? czy może mi ktoś powiedzieć na 100%.

 

link do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedział jaka krata ma być ? Bo wg mnie jest OK, VAT 1a otrzyma jeśli posiada podrodzaj pojazdu VAN lub wielozadaniowy, można zadzwonić do wydziału komunikacji, który wydał dowód rejestracyjny i zapytać co widnieje w systemie...powinien być tak homologowany, ale do dokumentów homologacyjnych raczej nie dotrzesz...

 

ps. kratka nie powinna odstawać o więcej niż 5cm od sufitu i bocznych ścian, może jest dokładana z innego pojazdu ? nie jestem też pewny czy takie pojazdy były produkowane w takiej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do osk i pan powiedział że krata nie taka i że nie spełnia.

 

Kratka jest raczej OK, chyba, że czegoś nie widać na zdjęciu.

pojawia się pytanie czy te auto spełnia warunki vat 1a?

Jeśli było homologowane jako VAN lub Wielozadaniowe to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ma vat 1
czy te auto spełnia warunki vat 1a

Warunki się nie zmieniły.Zmianie uległa tylko podstawa prawna w związku ze zmianą Ustawy VAT. Według ustawy VAT1 zachowuje swoją ważność.

 

[ Dodano: 01-12-2014, 18:30 ]

można zadzwonić do wydziału komunikacji, który wydał dowód rejestracyjny i zapytać co widnieje w systemie..

Można też sprawdzić na stronie

https://historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/

 

[ Dodano: 01-12-2014, 18:32 ]

dzwoniłem do osk i pan powiedział że krata nie taka i że nie spełnia

Kolejny jasnowidz chyba :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za szybką odpowiedz w cepiku jest jak byk:

 

CITROEN, SAXO 1.1 I

samochód ciężarowy, van

1124 cm³, benzyna

Rok produkcji: 2002

VIN: VF7S0HFXB57819659

Polisa OC: aktualna

Badanie techniczne: aktualne

Status rejestracji: zarejestrowany

 

wiec na 100% otrzymam anotację vat 1a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikuję wszystkim za pomoc, oczywiście dopiero na 3 stacji dostałem vat1-a, brak wiedzy diagnostów jest porażający, jeden powiedział nawet że jak dostane vat1-a to on poda mnie gdzieś tam... :evil: ,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van
S0HFXB

Jedno wyklucza drugie , auto zostało źle sklasyfikowane, prawidłowo - wielozadaniowy .

Sprawdź w którym roku weszły van-y . Tak , brak wiedzy jest porażający.

Jako wielozadaniowy też spełnia warunki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.