Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra światecznej Pomocy


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kolejna edycje , jakie jest wasze zdanie na temat takich zbiórek

 

 

 

 

Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy

Z okazji XIV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro, 8 stycznia, na warszawskim Bemowie zorganizowany zostanie charytatywny piknik motoryzacyjny Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W godzinach 11.00 - 15.00 na terenie Ośrodka Automobilklubu Polski na Bemowie każdy fan motoryzacji oraz sportu motorowego znajdzie coś dla siebie.

Najważniejszą atrakcją są licytacje przejazdów z kierowcami rajdowymi (na torze szutrowym znanym z Rajdu Barbórka) oraz kierowcami wyścigowymi i sprintu samochodowego na 1/4 mili (na torze wyścigowym). Swoją obecność potwierdzili już m.in.: Paweł Przybylski, Robert Herba, Tomek Kuchar, Stefan Karnabal, Maciej Oleksowicz, Norbert Guzek, Piotr Adamus, Filip Nivette, Wojtek Karłowki, Fabio Ghizzi.

Uczestnicy pikniku będą mieli również możliwość: wylicytowania przejazdów samochodem wyposażonym w troleje, wzięcia udziału w symulowanym egzaminie na prawo jazdy, uczestnictwie w kursie pierwszej pomocy medycznej, spróbowania swoich sił w symulatorze rajdowej jazdy (główna nagroda – przejazd po torze za kierownicą prawdziwej rajdówki) oraz licytacji gadżetów i pamiątek ofiarowanych przez kierowców rajdowych.

Rarytasem będzie na pewno koszulka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podpisana przez pierwszą trójkę z tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata: Sebastiena Loeba, Marcusa Groenholma i Petera Solberga.

Charytatywny piknik motoryzacyjny Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy to także szereg wystaw i pokazów o charakterze motoryzacyjnym. Na miejscu każdy gość będzie miał możliwość przyjrzeć się z bliska samochodom rajdowym, rallycrossowym, wyścigowym, sprintu na 1/4 mili, terenowym oraz zabytkowym. Nie zabraknie także: motocykli crossowych, wyścigowych, gokartów, quadów i szayowozów.

Całość uzupełni pokaz skoków motocyklem crossowym, jazdy Moster Truckiem, skoki spadochronowe, pokaz modeli sterowanych na radio, pokaz ratownictwa drogowego.

 

 

 

www.motofakty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wpłacam - od lat tą samą kwotę - poprzez POLCARD (karta płatnicza). Uważam to za swój mały wkład w to, co robi Owsiak. Niech sobie mówią o nim to i owo - ja chcę pomóc dzieciakom ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też co roku oddaję swoją kwotkę na ten cel.I na przykład moja córeczka Zuzia miała przy narodzeniu(rok temu) badany przesiewowo słuch i bardzo się z tego powodu cieszę.Właśnie to dzięki WOŚP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Ponad 50 mln 600 tys. zł to ostateczny wynik XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

I chwała im za to, a i tak znajdą się tacy co będą narzekać że kradną. Szkoda tylko że trzeba wyręczać państwo w jego obowiązkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że trzeba wyręczać państwo w jego obowiązkach.

Ja się nawet obawiam, że rząd widząc to jak sobie naród radzi, świadomie obcina dotacje tu i tam by mieć na swoje rozrywki ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona pracuje na OJOM dla dzieci i tyle co dostali od Owsiaka nie dostali od nikogo, jest to właściwie jedyna zbiórka charytatywna na którą zawsze daję kesz i 1 procent od podatku. :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Niepotrzebnie :D

 

Przeczytajmy sobie niektóre komentarze, wejdźmy w szczegóły. O wielu rzeczach niczego nie wiemy.

Nawet jeżeli coś będzie nie tak (w co wątpię) - zerknijmy na tysiące osób, którym WOŚP pomógł ...

 

Łatwo jest kogoś opluwać, trudniej - zrobić coś podobnego. Zrobić - cokolwiek.

"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz pierwszy nie wsparłem i już nie wesprę, po prostu się wkur.... w czasie woodstoku, ale wesprę tą kwotą co miałem na WOSP kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

 

Jak widzę i czytam, wrażeniami podzieliłes sie po prawie dwóch latach...

Szachiści mają szybszy refleks.

Bez urazy, ale przez takie coś jesteś mało wiarygodny.

 

Nie kwestionuje rzetelnośći powyzszego artykułu, bo nie mam odpowiedniew wiedzy w temacie. Ale ty robisz to tylko wtedy, kiedy ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażeniami podzieliłes sie po prawie dwóch latach...

 

Informacje sa z zeszłego miesiąca tego roku...

 

Ale prośba o wrażenia z przed dwóch lat... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.