Skocz do zawartości

Konferencja w Karpaczu


jast

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z tutejszych forumowiczów był na ostatniej konferencji w Karpaczu? Podobno Pan J. Król roztaczał jeszcze inne wizje odnośnie badań i dokumentów. Chciałbym się coś dowiedzieć i porównać z innymi dokumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się "Wizjoner"
no niestety ale to wszystko opiera się na takich ludziach -jedni odchodzą ,drudzy przychodzą a inni trzymają się stołków i zajmują się fantastyką zamiast konkretnymi pracami mającymi na celu uzdrowienie systemu badań .... :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz, że to środowisko ich do tego upoważnia?

A co oni tam zrobią to nie ważne - jakoś to będzie :twisted:

Ponarzekają na forach i tyle tego będzie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz, że to środowisko ich do tego upoważnia?
na szkole byłem pomocnikiem d-cy plutonu, po zajęciach prowadziłem pluton do "internatu" a że był to trzeci rok (ostatni) szliśmy za budynkami hal remontowych szykiem zwanym "rój" nagle ni stąd ni zowąd wyszedł stary pułkownik, wziął mnie na bok i powiada tak "panie kadet, pan musisz być wilkiem, który prowadzi stado baranów, a nie baranem prowadzonym przez stado wilków. Ja wiem, mówi najgorzej dowodzi się kolegami ...". Patrząc na nasze środowisko (przepraszam z góry, jeżeli kogoś obrażę, dotknę) to co się wokół nas, bezpośrednio z nami dzieje przypominają mi się właśnie słowa Pana pułkownika - to my jak te stado baranów dajemy się wodzić wilkowi ... Totalny tumiwisizm, degrengolada ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilk nie pozwoliłby sobie na taki rozpiździaj ,,,
właśnie w tym "rozpiździaju" jak to nazwałeś Janusz funkcjonuje mu się znakomicie ponieważ każdy robi jak umie i nie wie jak powinno być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracjać do tematu, poza wizjonerstwem jakieś konkrety. Jakieś informacje jak mamy robić badania. Bo to jak to ma być to większość na tym forum może powiedzieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś informacje jak mamy robić badania.

Gdyby nawet było coś konkretnego, to musiałbyś do WK i SKP rozesłać , by to w końcu zadziałało,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nawet było coś konkretnego, to musiałbyś do WK i SKP rozesłać , by to w końcu zadziałało,,,

 

Dla WK to nie jest w żaden sposób wiążące. Zwłaszcza, że Król już nieraz kompletne bzdury opowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że Król już nieraz kompletne bzdury opowiadał.

"...

Był sobie król, był sobie paź,

i była też królewna.

Żyli wśród róż, nie znali burz,

Rzecz najzupełniej pewna.

żyli wśród róż, nie znali burz,

Rzecz najzupełniej pewna..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Król już nieraz kompletne bzdury opowiadał.

Nie on jeden, dlatego czułbym się lepiej wykonując nawet te bzdurne zalecenia, gdybym miał pewność, że wszystkie skp tak robią i klient nie będzie szukał podatnego gruntu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.