Skocz do zawartości

Rozporządzenie w sprawie diagnostów


Kryczynski A

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że cieszysz się, że egzaminatorzy będą znów mieli branie. Ale teraz to takie duże .........................

 

[ Dodano: 18-12-2014, 20:42 ]

Czy ktoś na tym forum może mi wyjaśnić ten fenomen po co kurs na diagnostę, jak na egzamin można już przedszkolaka wysłać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że cieszysz się, że egzaminatorzy będą znów mieli branie. Ale teraz to takie duże .........................

 

[ Dodano: 18-12-2014, 20:42 ]

Czy ktoś na tym forum może mi wyjaśnić ten fenomen po co kurs na diagnostę, jak na egzamin można już przedszkolaka wysłać :evil:

 

Do tego zdania należy dodać, że jest to niezgodne z dyrektywą UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zdania należy dodać, że jest to niezgodne z dyrektywą UE.

Może to i dobrze, skoro nadal ma być burdel to niech od razu będzie Nasz Polski czyli większy niż unijny,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nadal ma być burdel to niech od razu będzie Nasz Polski czyli większy niż unijny

Oj, żeby w naszych przepisach był taki porządek jak w burdelu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć, że jeżeli wczoraj rozporządzenie zostało ogłoszone czyli 25.12.2014 zacznie obowiązywać i od tego dnia mam 4 miesiące na zdanie modułu II, a kiedy tdt przeprowadzi egzamin to już mój problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego dnia mam 4 miesiące na zdanie modułu II, a kiedy tdt przeprowadzi egzamin to już mój problem?

Spokojnie.Jak się sprężysz dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurs skonczyłem w sierpniu a egzaminy dopiero w lutym. z kursu niewiele pamietam i nawet nie wiem czy byl przeprowadzony według programu jaki teraz bedzie obowiazywał lub podobnego. Fajnie wam pisac ze egzaminy takie proste ze przedszkolaka mozna wysłac. Pewnie tu wszyscy za 1 razem łykali egzaminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wam pisac ze egzaminy takie proste ze przedszkolaka mozna wysłac. Pewnie tu wszyscy za 1 razem łykali egzaminy.
Tomaszu źle przeczytałeś - spróbuj jeszcze raz.

Nikt nie mówi, że egzamin łatwy (czy też trudny) - my mówimy o tym, że nie musisz mieć kursu, wykształcenia, praktyki, a do egzaminu możesz przystąpić :!:

 

kurs skonczyłem w sierpniu a egzaminy dopiero w lutym. z kursu niewiele pamietam i nawet nie wiem czy byl przeprowadzony według programu jaki teraz bedzie obowiazywał lub podobnego.
Kurs był o tematyce podobnej, ale prawo u nas tak szybko zmienia się, że na pewno wiedzę masz nie aktualną, co więcej kurs też nie mógł być prowadzony zgodnie z obowiązującym programem, bo dopiero co się ukazał. :ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pewnie tu wszyscy za 1 razem łykali egzaminy.

 

Jakby ci się choć troszkę chciało poczytać tematy o egzaminach, zwłaszcza teoretycznych, nie pisałbyś tego.

 

Do tego dochodzi fakt, iż tak z 10 lat wstecz (i więcej), egzaminy były przeprowadzane w innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem kilka zmian na pszyszlych egzaminach tzn: 3minuty na pytanie z części dodatkowych ( do tej pory było 2min), jeden kpl dzienników ustaw na 1 zdającego, no i wzrost opłaty z 210 do 270pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem kilka zmian na pszyszlych egzaminach tzn: 3minuty na pytanie z części dodatkowych ( do tej pory było 2min), jeden kpl dzienników ustaw na 1 zdającego, no i wzrost opłaty z 210 do 270pln
Pewnie poczytali forum są zmiany ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możliwe ze od nas sie uczą ;)

Powiem Wam Panowie ze od niedawna jestem diagnosta ( 6 miesiecy) i caly czas przyswajam wiedzę a jak tylko pajawi sie coś nowego to tym bardzie obserwuje i to co sie dzieje odnośnie tego tematy czyli wymagan w stosunku do przyszlych diagnostów to masakra :shock:

zmniejszyli wymagane doswiadczenie, teraz udastepnia kazdemu pomoce na egzaminie i wydlużą czas o 20min. poprostu nic tylko robic uprawnienia diagnosty! ciekawe jak wszyscy Ci co czekali z niecierpliwościa na terminy po ok. półrocznej przerwie wystartuja to dopiero bedzie balagan bo kazdy chce pierwszy bo mu czas ucieka.

ale z drugiej strony to raczej TDT moze dac bardziej podchwytliwe pytania i zdawalnosc dzieki udogodnieniom o ktorych pisalem wyzej nie bedzie wieksza bo TDT tez chce zarobic na egzaminach i poprawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurs skonczyłem w sierpniu a egzaminy dopiero w lutym. z kursu niewiele pamietam i nawet nie wiem czy byl przeprowadzony według programu jaki teraz bedzie obowiazywał lub podobnego. Fajnie wam pisac ze egzaminy takie proste ze przedszkolaka mozna wysłac. Pewnie tu wszyscy za 1 razem łykali egzaminy.

 

Osobiście uzupełniałem uprawnienia w 2011, z" Autobusy do 100","ADR". I byłem solidnie przygotowany ,to teorie zdałem za 3 razem.Zawsze zabrakło jednej prawidłowej odpowiedzi.Egzamin praktyczny na OSKP ZA 1 podejściem.Do egzaminu trzeba podchodzić bez zdenerwowania, z pewnością swoich wiadomości.Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.