Skocz do zawartości

pytanie o BOSCH FWA411


Coffin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie , dość pilne niestety bo jutro kontrola ... a ja w lesie .

 

 

na stanowisku stacji mamy starego BOSCHA FWA411 i okazało się że nigdzie nie ma na nim daty produkcji , ma ktoś może takie urządzenie żeby zobaczyć jak oznaczana jest produkcja tego urządzenia ?

 

 

No i drugi , ważniejszy temat , zaginęła gdzieś instrukcja obsługi po polsku , przekopałem stronę boscha i pół internetów i nic po polsku nie znalazłem , może ktoś jest w stanie pomóc ?

 

 

 

ps. oczywiście mam świadomość że to urządzonko to antyk dlatego prawdziwą geometrię ustawiamy na jednym z nowszych urządzeń Hunter WA430 z głowicami elite ...tyle że jest zamontowany na stanowisku obok na stałe i nie może wchodzić przez to w wyposażenie stanowiska SKP :-|

 

 

 

z góry dzięki za pomoc

Paweł ., Lublin

 

www.moto-plex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i okazało się że nigdzie nie ma na nim daty produkcji

 

To zupełnie jak na naszym kilkuletnim Hunterze. Na pytanie o rok produkcji serwisant urządzenia odpowiada - rok wynika z numeru seryjnego, jest podany przez nas i taki jak podajemy należy wpisać w kartę okresowej kontroli a tedet ma taki przyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
i okazało się że nigdzie nie ma na nim daty produkcji

 

To zupełnie jak na naszym kilkuletnim Hunterze. Na pytanie o rok produkcji serwisant urządzenia odpowiada - rok wynika z numeru seryjnego, jest podany przez nas i taki jak podajemy należy wpisać w kartę okresowej kontroli a tedet ma taki przyjąć

 

 

 

No u nas nie przeszło takie rozwiązanie , jednak problem rozwiązał mail do BOSCH'a ... odpisali formułkę że urządzenie o nr. fabrycznym takim i takim jest urządzeniem takim i takim wyprodukowanym w tym i w tym roku ( bo żeby było ciekawiej na tabliczce i na urządzeniu nie ma modelu. .. jest napis tylko FWA ...

 

 

ale ważne że załatwione ::)

 

 

może się kurzyć dalej ... bo wytrzymałem cierpliwie czas do skompensowania dwóch kół i odpuściłem ( na hunterze w tym czasie zrobiłbym ze dwa pomiary ) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.