Skocz do zawartości

Furgon z VAT-1


bbrocki

Rekomendowane odpowiedzi

,treść regułki nie zwalnia ze sprawdzenia wymagań ustawy dla pkt1a i pkt1b.

Czyli VANy z otwartą przestrzenią, a i jednym rzędem siedzeń oczywiście :cool:

 

Teraz zmiany z osobowego na ciężarowy to nie tylko "kratka" ale i dach trza ściąć :/

(dla vat-u oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli VANy z otwartą przestrzenią, a i jednym rzędem siedzeń oczywiście

Ale kombinujesz i czepiasz się literówek . Można było użyć słowa "pomidor" dla potwierdzenia spełnienia , czy to cię zwalnia ze sprawdzenia warunków?

 

a) klasyfikowane na podstawie przepisów o ruchu drogowym do podrodzaju: wielozadaniowy, van - "pomidor"

 

b) z otwartą częścią przeznaczoną do przewozu ładunków - "pomidor"

 

Jaśniej już nie mogę .I żebym nie musiał się pytać czy masz włosy na głowie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żebym nie musiał się pytać czy masz włosy na głowie. :lol:

Kolejny łysy? Już się gubię, który jest który.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśniej już nie mogę

A ja mogę :)

Dlaczego Ministerstwo scala coś co jest osobno :? To są dwa oddzielne wymagania.

1.(oryginał)

 

9. Do pojazdów samochodowych, o których mowa w ust. 4 pkt 2, należą:

1) pojazdy samochodowe, inne niż samochody osobowe, mające jeden rząd siedzeń, który oddzielony jest od części

przeznaczonej do przewozu ładunków ścianą lub trwałą przegrodą:

a) klasyfikowane na podstawie przepisów o ruchu drogowym do podrodzaju: wielozadaniowy, van lub

b) z otwartą częścią przeznaczoną do przewozu ładunków;

 

2.(Pierwszy warunek-po rozbiciu)

 

9. Do pojazdów samochodowych, o których mowa w ust. 4 pkt 2, należą:

1) pojazdy samochodowe, inne niż samochody osobowe, mające jeden rząd siedzeń, który oddzielony jest od części

przeznaczonej do przewozu ładunków ścianą lub trwałą przegrodą;

klasyfikowane na podstawie przepisów o ruchu drogowym do podrodzaju: wielozadaniowy, van

LUB

3.(drugi warunek-po rozbiciu)

 

9. Do pojazdów samochodowych, o których mowa w ust. 4 pkt 2, należą:

1) pojazdy samochodowe, inne niż samochody osobowe, mające jeden rząd siedzeń, który oddzielony jest od części

przeznaczonej do przewozu ładunków ścianą lub trwałą przegrodą; z otwartą częścią przeznaczoną do przewozu ładunków

 

[ Dodano: 27-02-2015, 22:41 ]

jak zwykle najwięcej dyskusji będzie po a nie przed

Przecież jeszcze przed :-D;)

 

[ Dodano: 27-02-2015, 22:52 ]

A w sumie to i tak teraz wpisujemy regułkę której nie ma w "objaśnieniach" do zaświadczenia i włos nam z głowy nie spadł ( ;) ) .Zmienią ustawę VAT i też będzie inna.. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiowałem???? :razz:

 

Czepiacie się... Przecież wiadomo, że grafika pojazdów jest ściągnięta od producenta pojazdu, a tekst ustawy jest na tyle czytelny, że nie trzeba go redagować. Zmieniłem tylko tekst podsumowania na dole. Generalnie chodziło mi o to, żeby to estetycznie umieścić na jednej stronie A4, aby było poręczne i czytelne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Witam,

Powiedzcie mi w takim razie Renault Mascott ciężarowy furgon, w rzeczywistości kabina i przestrzeń ładunkowa jako osobne elementy. Czy należy mu sie VAT-2 nawet jako furgon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.