Skocz do zawartości

Jaki prezent na 18-te urodziny


luk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. W tym roku mój syn ma 18-te urodziny. Chcielibyśmy z żonką dać mu jakiś niezapomniany, fajny lub ekstremalny prezent itp. Szukając czegoś natrafiłem na ofertę skoków spadochronowych w tandemie czyli instruktor i potencjalny skoczek. Dążąc temat i ceny dowiedziałem się że muszę wydać 800 zł na taka imprezę z fotkami i filmem w tzw. promocji czas zakupu do końca marca. I na razie tyle z moich pomysłów.

Pytanie , czy macie może jakieś pomysły, wiadomości na takowy prezent aby chłopak był zadowolony. Z góry dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tego skoku nie uda się utrzymac w tajemnicy. Bardziej chyba idzie o pokrycie kosztów tej podniebnej eskapady. Nie wiem czy minimalnych badań lekarskich organizator czasem nie wymaga.

Pyrlandia Boogie. :D

Komentarz!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moja jedyna chrześnica kończy właśnie 18 lat. Raczej dam kasę bo w gust obecnej młodzieży ciężko trafić. I tu moje pytanie : Jakie kwoty dają chrzestni na 18 urodziny w waszych stronach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kwoty dają chrzestni na 18 urodziny w waszych stronach ?
pytasz się jak u księdza przy chrzcinach ... :evil: jedni dają ..., a drudzy ... :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że 1000 zł to odpowiednia kwota,tak dawali ostatnio znajomi w 2 przypadkach.Ja za 16 m-cy też będę miał ten problem,z tą różnicą,że chrześniaczka mieszka w DE :razz: i będę dawał w euro.(coś kolo 300-350).A tak naprawdę to wszystko zależy od indywidualnych możliwości finansowych,stopnia zażyłości,oraz chęci pokazania się :) .Dla jednego 1000 to duży wydatek dla innego 500 itd.Mam nadzieję,że chociaż trochę "nie pomogłem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na 18-stkę 1000zł, to ile na ślub? Wychodzi, że to prawda - Jeżeli chcesz komuś zrobić na złość to poproś go na chrzestnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kasy na 18, moim zdaniem , odczuciem i wychowaniem dziecka nie robi wielkiej różnicy ile dostanie. Liczy się gest i tyle tylko żeby osoba obdarowana i rodzice nie byli "strasznie"zawiedzeni bo dostali tyle a mógł dać tyle

Tendencja postaw,zastaw się jest do kitu , daje tyle ile mogę i stać mnie na to .Albo ktoś to zrozumie albo nie. Musisz sam rozwikłać ta zagadka. Widzisz sam mam dylemat jako ojciec co zrobić aby wszystkie strony były zadowolone.Co zrobić aby zapamiętał ten start w tzw. dorosłe życie. Padla kwota 1000zł, no dobra a co będzie jak wesele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: 22-02-2015, 18:37 Jaki prezent na 18-te urodziny

 

Wysłany: Wczoraj 13:27

Luk...każdy chłopiec lubi marzyć, odkrywać, poznawać...

Kup mu jakiś fajny wykrywacz metali...

 

LOOOOOOOOOOOOOOOL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.