Skocz do zawartości

nieczytelne pokwitowanie Policji


Euroskp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie . "zaszyfrowane" część powodów zatrzymania i powód skierowania na DBT. Klient nie bardzo "zorientowany " Znaki graficzne w obu pozycjach wyraźnie się różnią ale są jak z recepty :razz: Jakie koledzy macie pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koledzy macie pomysły?
wrzuć ska, już kiedyś aboz-owi wspólnymi silami rozwiązaliśmy zagadkę, a jak nie to telefon do KP, z której autor "kodu" pochodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie . "zaszyfrowane" część powodów zatrzymania i powód skierowania na DBT. Klient nie bardzo "zorientowany " Znaki graficzne w obu pozycjach wyraźnie się różnią ale są jak z recepty :razz: Jakie koledzy macie pomysły?

A co Cię to obchodzi?

Sprawdź pojazd n o r m a l n i e (BO) - problemu nie będziesz miał!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koledzy macie pomysły?

Po uzgodnieniu z WK, (gdyż nie każdy to łyknie) robię okresowe,,,

 

[ Dodano: 06-03-2015, 14:04 ]

a skasuje

Za to co wykonał ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klientowi się nagle rozjasni , znajdzie protokół z kontroli , bo to np była ciężarówka i tam 2 punkciki były tak za 40 zł. I co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycie lub duże uszkodzenie elementu zawieszenia w stopniu mogącym mieć negatywny wpływ na działanie układu z lewej strony pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycie lub duże uszkodzenie elementu zawieszenia w stopniu mogącym mieć negatywny wpływ na działanie układu z lewej strony pojazdu

 

 

wyraźnie napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycie lub luźne mocowanie elementu zawieszenia w stopniu mogącym nieć negatywny wpływ na działanie układu z lewej strony przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć skan to będziemy rozszyfrowywać.

niestety nie zdążyłem zeskanować , pojechał dalej :( motorower 3 usterki w tym 2 znane usunięte OBT jeszcze na ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycie lub luźne mocowanie elementu zawieszenia....

 

Chwycił kierownicę,pokrecił,a tu stuki :-P ,może nogą ;) nadusił na koło ,a tu luz(stuk).

No to co miał biedny napisać :roll::-P;)

 

Z tego co wyczytałem na pokwitowaniu , bez pasażerów to on może jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich zbiorów, made in ITD ,

jedna usterka , a skierowanie na DBT = Ƶ

 

Czyli idę do WK, składam oświadczenie, że usterkę usunąłem i odbieram DR. Na stację nie mam obowiązku jechać, bo niby jakie badanie wykonać? Nie popisał się inspektor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie . "zaszyfrowane" część powodów zatrzymania i powód skierowania na DBT.

 

 

pojechał dalej :( motorower 3 usterki w tym 2 znane usunięte OBT jeszcze na ponad rok

Powiedz, czym Ty się różnisz od tego policjanta ? Chyba, że rodzajem szyfru ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, czym Ty się różnisz od tego policjanta ? Chyba, że rodzajem szyfru ,,,

Sorry też Ciebie do końca nie rozumiem.

Była sugestia wykonania okresowego, wyjaśniałem brak ekonomii 50 zamiast 60pln (okresowe ważne). Poza tym pozycja cennika 4.1 nie wyklucza policzenia również za okresowe. W zaświadczeniu wyszczególniam usunięte usterki, ale jakie? Owszem jak przechodzi obt to znaczy gra wszystko ale wraca pytanie co policjant zakwestionował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry też Ciebie do końca nie rozumiem.

Prawidłowo, ponieważ ja nie o problemie z badaniem, lecz o cytowanym zdaniu. Popatrz jak ono wygląda bez przecinków,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była sugestia wykonania okresowego, wyjaśniałem brak ekonomii 50 zamiast 60pln (okresowe ważne)

Za usterki nie możesz pobrać więcej jak za okresowe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pozycję 2 cennika nie miałem wątpliwości, ale z 4.1 przypis "4)" mógłby to wykluczać :)

Masz rację, już się doczytałem , że się zakręciłem :razz:

 

[ Dodano: 31-03-2015, 11:42 ]

Klient odnalazł Policjanta, który był autorem pokwitowania i ten przyznał się do ukrytej treści... ale też nie od razu. :)

5ae1a68fdea29_Kopia2.jpg.4c9aefe94af8c39de792b5915c72f609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

0004Y2Q2TRDLTFLP-C116-F4.jpg

Jeden z internautów nadesłał fotokopię pokwitowania, jakie otrzymał od policjanta w związku z zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego samochodu. Dokument utracił z powodu uszkodzeń auta po kolizji. Szczegółowe uzasadnienie tej decyzji, ze względu na specyficzny charakter pisma funkcjonariusza, pozostaje jednak zagadką, co oczywiście pobudziło wyobraźnię komentatorów...

 

...",Usztywniona polaryzacjacja. Skrzydłowy 3T dejavu (?), szlak lecz skiłi"... Co autor miał na myśli?"...

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-policjant-pisze-obywatel-nie-potrafi-odczytac-ty-potrafisz,nId,1944417#pst101555943

 

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.