Skocz do zawartości

Badanie układu hamulcowego różnymi przyrządami.


adam1501

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy

potrzebuję wyniki badań układu hamulcowego wykonane dla jednego pojazdu na trzech przyrządach. Rolki, opóźnieniomierz, płyty. Jeżeli jest ktoś w stanie przesłać mi wyniki lub protokoły pomiarowe wraz z opisem pojazdu (marka, model, masy) będę bardzo wdzięczny. Materiały potrzebne do pracy magisterskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednego pojazdu na trzech przyrządach.

wygląda to na zadanie dla "krążownika" :evil:

bo która SKP ma jednocześnie rolki i płyty :?:

 

 

a praktycznie to potrzeba:

auto - 1 szt

materiały promocyjne np - wg uznania (wiedza kosztuje)

przed wjazdem na SKP - rozmowa z UDS o celu wizyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję wyniki badań układu hamulcowego

Rzeczywiście Jacdiag ma rację:

bo która SKP ma jednocześnie rolki i płyty
- bez sensu.

Robiłem pracę inżynierską, ale były to pomiary na jednym urządzeniu - na płytach Maha.

Było to dawno i dotyczyło to jednego pojazdu, z różnymi rozwiązaniami ukł. hamulcowych.

Temat dotyczył "kurdupla" - tam były dwa rodzaje ham. Tzn. różna średnica cylinderków.

Było to , naprawdę dawno.

Rozumiem, że chodzi Ci Adaś , o pomiary z różnych źródeł ???

Technicznie jest to do rozwiązania - potrzeba tylko zaangarzowania iluś tam osób........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiały promocyjne

Tego dostatek, jak trzeba nawet kurierem lub na konto :viva:

która SKP ma jednocześnie rolki i płyty :?:

Sama w sobie pewnie żadna, natomiast bywają warsztaty,które posiadają na wyposażeniu płyty a na SKP rolki.

Rozumiem, że chodzi Ci Adaś , o pomiary z różnych źródeł ???

Dokładnie tak.

Mam nadzieję, że znajdę kilku chętnych i wspólnymi siłami przez ten rok nazbieram niezbędne dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnieniomierz i rolki mam w pracy więc sprawdzenie tymi przyrządami bez problemu, natomiast nie mam w okolicy płyt i tu jest problem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość przyjechania do woj Łódzkiego to mogę załatwić ci stanowisko płytowe Heki u kolegów w Tomaszowie Maz. lub w Walewicach k/Łowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dziękuję za zaangażowanie. Skorygowałem z promotorem zagadnienie do rolek i opóźnieniomierza i tylko na tych dwóch urządzeniach dokonam analizy. Oczywiście jakby ktoś był w stanie podrzucić jakieś badanie przeprowadzone na płytach i np. na rolkach z podaniem danych pojazdu (technicznych oczywiście), to nadal jestem zainteresowany, ponieważ płyty są dopuszczone na SKP to warto byłoby o nich wspomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.