Skocz do zawartości

Pismo MSW DEP-WAJDE-0487-3/2015


danielg539

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dotarło, ale nadzór mnie (SKP) opierniczywszy za nieterminowe przesyłanie.

Pismo datowane na 16 kwietnia, a kontrolę miałem dzień później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podjęcie działań naprawczych"

Najbardziej wskazane takie działania to są ale po stronie CEPIKU, bo jak karta wygaśnie to nie przesyłanie badań przez 5-8 tygodni jakoś nikomu nie przeszkadza. O nie terminowym dostosowaniu aplikacji do nowyc wersji Jawy czu FF nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu z kontrolowali

Możesz zdradzić co i jak sprawdzali bo zastanawiam sie nad podstawa prawną takiego sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina SKP tylko nieudolnego systemu. Gdyby system działał tak jak w bankach to nie byłoby problemu z przesyłem, gdyby certyfikaty były tak jak karty bankomatowe, również nie byłoby przerw w paczkach. Gdyby nadzór nad systemem był prawidłowy, to każdy błąd można by skorygować za pomocą jednego telefonu do właściwej stacji, a nie komedie w stylu protokołów zwrotnych - a na stronie przekazano poprawnie. O jakich trzech dniach mówimy, jak czekam już miesiąc na certyfikat. Niech porządek zrobią najpierw u siebie, a później wymagają niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina SKP tylko nieudolnego systemu
jeżeli nadzór pozwala aby SKP nie wysyłały lub wysyłały nie kompletne - to dalej tak będzie -system za ogromne pieniądze nie spełnia swojej roli -a tu już się mówi o nowym .......... :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu z kontrolowali

Możesz zdradzić co i jak sprawdzali bo zastanawiam sie nad podstawa prawną takiego sprawdzenia.

 

Proszę bardzo:

Naczelnik poprosił abym zalogował się do cepiku i pokazał mu kiedy wysyłamy paczki , później potwierdziłem to z programem . Dodatkowo sprawdził sprawozdania i wpłaty do cepiku czy w terminie opłacane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo sprawdził sprawozdania i wpłaty do cepiku czy w terminie opłacane .

u nas też tak TDT poprosił ale akurat te opłaty to pilnują Panie z księgowości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.