Skocz do zawartości

Dz.U z 2011 r. Nr. 74 poz. 397


Broker

Rekomendowane odpowiedzi

diagnosta, który wykonał OBT przed pierwszą rej.

Dokładnie. Podpierając się przy tym wiarygodnym dokumentem,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli, bo żeby coś prostować, poprawiać, korygować to należy najpierw błąd wskazać!

To pytam gdzie i co było zrobione przed pierwszą nie tak, że korygować coś teraz trza?

Pytam gdzie stoi, że podrodzaje mam klasyfikować właśnie tak (w domyśle pod VAT)?

Ile takich korekt można dokonać?

A po wykreśleniu vatu mogę se zapodać na powrót furgona? A potem zaś vana bo będę coś tam z vatu odliczał. I tak bez końca wte, wewte i nazad!

Czyli co, błędy diagnostów, a może kaprysy klientów, czy zaś interpretacja?

PS.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo... więc gdzie i kiedy ta omyłka-pomyłka w podrodzaju wystąpiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, upewniając się (z dostępnych źródeł np. katalog ITS ) że mogę go tak zaklasyfikować - tak mam uzgodnione z moim WK ...

 

Heheee ciekawe.

Hmmmmmm, a może podobnie robisz z moja silnika i pojemnością?

Czyli co klient chce to ma?

Np. przyjeżdża - strzelam - Yamaha o pojemności silnika 500 cm3 i mocy 66kW, a klient mówi: Panie wex Pan coś wymyśl bo ja nim na kat. B chce jeździć.

Więc Ty, cyk sprawdzasz w katalogu, że takieYamahy też mają silniki 124 cm3 i moc 7 kW i wpisujesz, że pojazd posiada silnik 124cm3 i moc 7 kW, tak?

Jeśli nie to dlaczego?

Wystarczy "uzgodnić" to z WK :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podobnie robisz z moja silnika

:shock: ...

bo moja jest bardziej mojsza, niż twoja jest twojsza ... (tak gadali w "Gwiezdnych wojnach" ...)

 

czyli przed naciśnięciem "Wyślij" zalecam zrobić "podgląd" posta ...

 

przeczytać, popatrzeć,

i gdy :ok

to wysłać ...

5ae1a6c466478_podgld.jpg.8fe3e26072277dc91e187f3b943f4d81.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jac, mi czasami takie cyrki wychodzą jak piszę przez tablet . I wcale bym się nie zdziwił gdyby tablet zmienił "cyrki" na "cycki" , wot taka maszyna . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
może podobnie robisz z moja silnika

:shock: ...

bo moja jest bardziej mojsza, niż twoja jest twojsza ... (tak gadali w "Gwiezdnych wojnach" ...)

 

czyli przed naciśnięciem "Wyślij" zalecam zrobić "podgląd" posta ...

 

przeczytać, popatrzeć,

i gdy :ok

to wysłać ...

 

Hmmm...jeśli z oczywistej literówki user robi problem to jest to żałosne.

Ale jeśli problem robi mod, to jest to już ogromnie żałosne.

Ogromnie żałosne z uwagi na fakt, że jak widać zamiast zająć się kwestiami merytorycznymi z nudów zajmuje się pierdołami.

Natomiast, tragicznie jest wtedy kiedy ten mod faktycznie nie zrozumiał sensu tak oczywistego zdania, z tak oczywistą literówką :shock::shock:

Ten mod zapewne nic nigdy nie pisał na smartfonie lub tablecie i to jest przykre, że próbuje być mentorem podając pseudo porady techniczne, jak należy wykonać konkretne czynności sprawdzenia posta, a niestety w dziedzinie IT, jak widać, jest zupełnym laikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.