Skocz do zawartości

Szarpaki


grzegorz70

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam stanowiskową wywieszoną, a o te książkowe czy są pytali, ale nigdy nie sprawdzali, nie oglądali.

Z tych załączników można coś sklecić samemu i też powinno być GiT. :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale zapomniałem dodać, że pracuję w kanale, a to jest do podnośnika, ale i tak dziękuję. Może ma ktoś do wersji kanałowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stanowiskową wywieszoną, a o te książkowe czy są pytali, ale nigdy nie sprawdzali, nie oglądali.

 

A u mnie odwrotnie. Pełne instrukcje sprawdzali szczegółowo, a stanowiskowe tedetu nie obchodziły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, bo po swojemu napisałem...

Napisałem też, że można taką instrukcję napisać samemu wydrukować i jedną do teczki, a drugą wywiesić.

Wiem, że gorąco jest i nic mi się nie chce, ale z braku oryginału trzaby porzeźbić.

:piwo

A u mnie odwrotnie.
- "odwrotnie" to domena w naszej robocie. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie odwrotnie. Pełne instrukcje sprawdzali szczegółowo, a stanowiskowe tedetu nie obchodziły...

Nie wiesz na jakiego badacza trafisz - wiec jedna i druga wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jestem pewny, że nasi panowie nie będą Ci sprawdzali instrukcji. Na pewno będą sprawdzali tabliczki identyfikacyjne (metryczki) wszystkich urządzeń, certyfikaty ITS lub CE, legalizacje, sprawność czujników CO. Nie bądź przewrażliwiony. Spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi panowie nie będą Ci sprawdzali instrukcji

Sprawdzali.

 

[ Dodano: 12-08-2015, 11:33 ]

Nie bądź przewrażliwiony

To był mój pierwszy raz. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jestem pewny, że nasi panowie nie będą Ci sprawdzali instrukcji.... ...Nie bądź przewrażliwiony

 

Wiesz co... takie porady to sobie w buty lepiej wsadź...

ScreenShot062.thumb.jpg.c9326f52d3a769b29c3e60ec777e6f39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty Ich tak dobrze znasz ?

Bo mam z nimi do czynienia przy odbieraniu stacji i kontrolach rocznych już od 2006r. Przecież 5 lat temu też oni robili odbiór to wszystko musiało być. :-P:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie lata przechodziłem chyba z pięć czy sześć odbiorów, kilka kontroli. Za każdym razem przyjeżdżała inna para inspektorów, za każdym razem chcieli coś innego, zwracali uwagę na co innego, to co raz przyjęli za drugim było nie do przyjęcia.... więc doświadczenie... mam żadne.

Przecież 5 lat temu też oni robili odbiór to wszystko musiało być. :-P:-D

Po zwróceniu im uwagi, że przecież dopuściliście sami taki stan rzeczy, odpowiadali wówczas tak, a teraz nie. Chcesz prowadzić dalej działalność i zależy ci na szybkim odbiorze to ma być tak i tak, jak nie proszę czekać na decyzję negatywną i się od niej odwołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas pech, że zawsze ci sami

To się ciesz - taki Pan z kucykiem z Katowic / nie wspomnę nazwiska bo zainteresowanie je znają :D/ - poszerzył by wielu horyzonty - a że często u nas bywa - obojętnie czy odbiór czy kontrola za każdym razem od A do Z zgodnie z ustawą i w razie braku jakiejś pierdoły zaraz wpis do protokołu /ostatnio brakowało mi jednej kserokopii zatrudnionego diagnosty na tablicy - bo wiatr ją zerwał/ na szczęście w firmie mieli wszystkie więc szybko wysłali na maila. Właściwie co roku mam "odbiór stacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w razie braku jakiejś pierdoły zaraz wpis do protokołu /ostatnio brakowało mi jednej kserokopii zatrudnionego diagnosty na tablicy
coś się zmieniło? Jaka kserokopia diagnosty??? Na tablicy ma być wykaz diagnostów wykonujących badania., a nie kserokopie ich... Jeżeli ten pan wykonuje swoje obowiązki zgodnie z ... to ja jestem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wykaz jak wykaz wedle tego niżej. Ja tam identyfikatory zdublowane wywiesiłem.

Ładnie w kolorze skopiowałem, zalaminowałem na formacie A-4 i na ściane wywaliłem. :D

Wykaz.jpg.2d483ec8f6909b471443a52e03d421f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam identyfikatory zdublowane wywiesiłem.

Ładnie w kolorze skopiowałem, zalaminowałem na formacie A-4 i na ściane wywaliłem. :D

 

Oczywiście zgodnie ze wzorem ... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje że TDT nie radzi sobie z już powierzonymi zadaniami , a chce położyć łapę na wszystkim.

http://osds.org.pl/?p=1094

Radzę się ogarnąć,poczytać założenia i napisać swoje zdanie , do 14 września mamy czas na napisanie swoich uwag.

Bo później wyjdzie tak jak napisał Grzegorz Łódź : "był czas na pisanie ,teraz trzeba robić"(nie wiem czy dokładnie tak).

 

[ Dodano: 12-08-2015, 21:26 ]

Ładnie w kolorze skopiowałem, zalaminowałem na formacie A-4 i na ściane wywaliłem

Klientów dużo masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.