Skocz do zawartości

Egzamin teoretyczny Poznań 21.09.2015


krzysiekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wróciłem z egzaminu teoretycznego z Poznania. Na 20 zdających czterech zdało moduł I. Jeden zdał całość. Pytania modułu I straszna, około 15 pytań, w których odpowiedzi można zaznaczyć "z głowy", odpowiedzi na około 5 pytań w rozporządzeniach, pozostałe 10 to wiedza ogólna, na pytania te nie można znaleźć odpowiedzi w rozporządzeniach, ani Ustawach. Wiele pytań podchwytliwych o zbliżonych odpowiedziach. Moduły II, III, IV, V dość łatwe, trochę trudny moduł dotyczący ADR - nie wystarczyło znać załącznika 9, ale również pozostałe załączniki i regulaminy EKG ONZ, zwłaszcza dotyczący ograniczników. Ogólnie we wszystkich modułach chyba pięć lub sześć pytań dotyczyło ograniczników. Moduł VI - pytanie opisowe, mniej więcej poniższej treści:

"Na stację obsługi przyjechał klient, w celu dokonania pomiaru kąta pochylenia koła oraz kąta wyprzedzenia sworznia zwrotnicy. Opisz szczegółowo procedura pomiaru tych kątów, w pojeździe ze względu na zmiany wprowadzone przez klienta (obniżone zawieszenie, spojlery) nie ma możliwości dokonania pomiarów całkowitej geometrii. Opisz szczegółowo przygotowanie pojazdu do pomiaru geometrii.

Jedynym szczęśliwcem, który zdał egzamin byłem ja. Był to mój pierwszy egzamin, a ponadto nie uczestniczyłem w żadnym kursie, jestem zwolniony z obowiązku odbycia kursu, ze względu na wykształcenie. Ogólnie mówiąc, nie taki diabeł straszny, jak go malują:) Zobaczymy na praktycznym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 13.30 też Poznań.

Opisowe- opisz dokładnie sposób ustawienia świateł. 4 reflektory, żarówki halogenowe. Napisz jak przygotowujesz samochód do sprawdzenia. Jak poznać że reflektor przystosowany jest do ruchu LEWOSTRONNEGO.

Zdawało około 30 os. Zdało ponad 20:))))))))))) ja też. Wyjątkowo wyczytywali tylko tych co byli w mniejszości.

Teraz czas na praktykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.