Skocz do zawartości

DMC po zmianach z ciężarowego na specjalny z 4500 na 3500kg.


irek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co za jołop to podbił... :shock::shock::shock:

Nie wiem kto, ale mogę się odmyślać, że na wniosek Irka z Nowej Soli

& trójkątne światła odblaskowe ... :razz:

Jest to fachowiec nad fachowcami i podobno w Nowej Soli wszystkich diagnostów chce nauczyć jak się przeglądy wykonuje :evil:

 

Nawiasem mówiąc nie wiem czy nie był szkolony na temat tego pojazdu tu na forum w tym temacie (patrz pierwszy post :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Z tym, że ten wyrok w ogóle nie odnosi się do merytorycznej części tematu, a kwestie proceduralne dotyczące składania skarg i zażaleń w określonych przypadkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ten wyrok w ogóle nie odnosi się do merytorycznej części tematu,

Blakop nie jesteś w temacie , linki do wyroków dotyczą tego tematu . Hobbysta prawa jest pieniaczem i skarży kogo się da i jak się da. Jest na tyle cwany że jest tylko pełnomocnikiem , ale chyba zaboli jego córkę jak pójdzie z cywilnego za naruszenie dóbr (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario - ja wiem, że to dotyczy tej sprawy, ale ten ostatni konkretny wyrok już w ogóle odbiegł od tematu i w swoim rozstrzygnięciu już w ogóle nie dotyczy kwestii merytorycznych, które mogłyby Diagnostów interesować, a wszedł w kwestię zasad postępowania administracyjnego, składania skarg itd...

To już powoli temat na forum administratywistów, bo o zmianach konstrukcyjnych nie ma tam ani słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej będę wrzucał kolejne linki do wyroków(jeśli będą) bo diagnostów powinno zainteresować czym się kończą "porady" a najlepiej oddaje to post z poprzedniej strony :

ketiw38 napisał/a:

A tak dla wszystkich celem przemyślenia o czym czasami piszecie:

irek napisał/a:

Wielu z Was mi pomogło.

 

 

Już nie pierwszy raz, kiedy żywią się tu trolle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto zajrzeć na pierwszą stronę, aby przypomnieć sobie po co forumowicz założył temat i jak to się skończyło po wspaniałych poradach użytkowników tego forum.

 

Człowiek człowiekowi zgotował ten los.

Czytaj

Forumowicz diagnosta zgotował ten los diagnoście. :shock:

Nie wspominam tu o forumowiczach z WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie jestem w temacie i uczestników osobiście nie znam, to w sumie nie mam pojęcia o czym piszecie... Zagadnąłem tylko, że ostatni tu zacytowany wyrok nie dotyczy już samych kwestii technicznych, tylko trybu odwoływania się w trakcie postępowania administracyjnego. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 5 years later...
11 godzin temu, wrc69 napisał:

Tak długo się to ciągnie?

Tak. Znam tę sprawę od początku. Niestety szefostwo pierwszej firmy pomimo rady prawnika odpuściło.

Gość się rozbestwił i ponoć sądzi starostę i szefa firmy o 200tys.

Teraz nie szczypie organów/firm tylko osoby.

Pamiętajcie o jednym ,pomimo tego że daną sprawę wygraliście ,to sąd wskazuje stronie przeciwnej gdzie popełniała błędy. Po chłopsku : Przegrał pan sprawę bo nie jest pan rudy.

Na następną rozprawę przychodzi gość umalowany na rudo

:Wygrał pan

Cytat

 

o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrc69 napisał:

Nasi "niezawiśli" sędziowie nie zdają sobie sprawy, że są ostatnim pokoleniem kasty,

Chamstwo w czystej postaci. Proszę admina o moderowanie postu.  Niezawisłe sądownictwo jest fundamentem demokracji. Podkopywanie tego fundamentu prowadzi wprost do dyktatury. 

Edytowane przez markes30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej chodzi o tego przerobionego kampera ? W zeszłym roku był chyba wystawiony na sprzedaż na portalu ogłoszeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, markes30 napisał:

do dyktatury

Do dyktatury SI? Postępu nie zatrzymasz, co najwyżej demokratycznie można wybierać grono IT do programowania, podawania danych wejściowych do tej SI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wrc69 napisał:

Chińczycy przetestowali SI jako prokuratora.

Podobno w demokratycznym kraju władzę sprawuje suweren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym demokratycznym kraju Suweren wybiera Sędziów tylko pośrednio. Sędziów powołuje Prezydent na wniosek Krajowej Rady Sądowniczej. Suweren bezpośrednio wybiera Prezydenta.

Z monteskiuszowskiej koncepcji trójpodziału władzy, Suweren wybiera jeszcze Władzę Ustawodawczą (Sejm i Senat RP).

To wiedza z podstawówki.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 09:56, markes30 napisał:

Niezawisłe sądownictwo jest fundamentem demokracji.

Ale w Polsce niestety brak takowych. Zawsze są jakieś grupy wpływów, koledzy, powszechne oczekiwania itp. Przykład? Najechanie na tył przy skręcie w prawo na skrzyżowaniu z sygnalizacją. Na drodze poprzecznej przejście dla pieszych, którzy mieli zielone. Starszy pan zatrzymuje się przed przejściem, bo widzi pieszego i zostaje uderzony w tył przez inny pojazd. Sprawa prosta, co nie? Niezawisły sąd uznaje pana winnego spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym i spowodowania kolizji. Dlaczego? Bo obcokrajowiec z kartą pobytu jest mężem córki komendanta jednego z komisariatów i w sprawie, jako świadkowie występują policjanci z tegoż komisariatu. Ale nie służbowo, prywatnie. Jest 6 świadków i dwóch policjantów, którzy likwidowali zdarzenie.  Dwie instancje i pan, który musze krzywdy by nie zrobił, emerytowany nauczyciel akademicki ma do zapłaty z kosztami ponad 8 tys. zł i musi naprawiać swój samochód sam. Prawniczka, która prowadziła jego sprawę nie wierzy własnym uszom. Sytuacja z życia, nie z gazet. Konstytucja!!!11jeden

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne wrażenia. Przestałem dawno już ufać naszym sądom. 

- Bo przecież pan wojskowy w wyższym stopniu nie może mieć złej reputacji -😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 07:32, aboz napisał:

Sytuacja z życia,

Burmistrz miasta wpada po pijaku do rowu, "opuszcza" miejsce zdarzenia "wężykiem", są świadkowie. Udowodniono że to on prowadził, choć mataczył w tym temacie, po krwi jaka zostawił na poduszce powietrznej. Sprawa w sądach, pierwszy orzeka WINNY, odwołanie, przeciąganie sprawy, zaświadczenia że jest chory m.in. ze szpitala psychiatrycznego. W tzw. międzyczasie cały czas pełni swoją funkcję. Sprawa jest przeciągana dotąd, aż się przedawnia.

Poetycka sprawiedliwość jest taka, że przegrywa wybory. Zatrudnia go Żona, którą za swojej kadencji zrobił Dyrektorką Szkoły Podstawowej.

Samo życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.