Skocz do zawartości

Co czytacie?


sisters

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie dam spokoju. Bo mam bardzo przykre wrażenie, że nieważne w jakim temacie, ale wszędzie chcesz wtrynić swoje trzy grosze, żeby zabłysnąć. Jakiś niedowartościowany w dzieciństwie byłeś, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cynkowi Chłopcy Swietłana Aleksijewicz

 

Oddziały radzieckie przez dziesięć lat „udzielały narodowi afgańskiemu braterskiej pomocy”. Od 1979 do 1989 roku życie straciło co najmniej kilkaset tysięcy Afgańczyków, a kilkadziesiąt tysięcy radzieckich żołnierzy poniosło śmierć lub zostało rannych. Wyjeżdżali, by zostać bohaterami. Do kraju wracali jako bankruci – bez nóg, bez rąk, bez złudzeń, z koszmarami, które miały ich nigdy nie opuścić. Niektórzy wracali w cynkowych trumnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - zdecyduj się, czy:

 

Niektórzy wracali w cynkowych trumnach.

 

Czy też jednak:

 

kilkadziesiąt tysięcy radzieckich żołnierzy poniosło śmierć

 

 

Ja wiem, że na możliwości wielkiego brata, to te kilkadziesiąt tysięcy to tylko niektórzy.. ;) Mimo wszystko to jednak sporo - nie sądzisz? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zabierasz głos tylko po to żeby komuś dopiec. Zamiast pisać złośliwości na forum, to lepiej sam weź jakąś książkę i poczytaj. To uspokaja i obniża poziom frustracji. A przede wszystkim pisz na temat, bo ten post nie ma wiele wspólnego z tym "co czytacie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zabierasz głos tylko po to żeby komuś dopiec

Niestety to jest smutna prawda . Blakop nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa .Ostatnio Blakop popełnił wielki nietakt.

Niestety ze względu że chodzi o sprawy osobiste ,o których wiem tylko ja , musimy to wytrzymać ,wziąć po męsku na klatę.

A zaczęło się od z pozoru niewinnego pytania

A powiedzcie - ilu było przedstawicieli WK

http://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?p=9978#9978

 

[ Dodano: 22-10-2016, 22:39 ]

Mamy opcję piwo jak ktoś dobrze gada (pisze). Proponuję dodać klawisz "wiadro pomyj" albo "bucior" jak ktoś ..... na to zasłuży.

Trzeba by się spytać mądrzejszych czy da się to zrobić. Bo ze standartowego poziomu admina nie dam rady . Przynajmniej nie umiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że obdarzacie mnie taaaakim zainteresowaniem :evil:

 

Mój wpis tutaj bezpośrednio odnosił się do cytatów z książki zamieszczonych przez @Tomka D.

Ale odezwał się tam jakiś adwokat.. A co kolejne wpisy mają na temat to już nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Nieodnaleziona - Remigiusz Mróz to świetna książka w klimacie thrillerowym. W dodatku polska produkcja dlatego tym bardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.