Skocz do zawartości

Zarobki ,czas pracy i obowiazki na stacjach ????


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie , bo już za rok nie przyjedzie i wpływy do kasy firmowej mniejsze. A wtedy to " pan mi klientów odstraszasz" albo " tak to będziesz sobie robił na swojej stacji jak ją wybudujesz" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrozumiesz ? Ile osób po studiach pracuje poniżej swojego wykształcenia itp. ? Jeżeli na danym rynku wszystkie ogłoszenia o pracę ,to minimum, a ktoś ma rodzinę.

 

Nie zrozumie, to widać.

Albo młody, albo jeszcze w du.. od życia nie dostał,,,

 

Pytaniem jest co oznacza praca poniżej swojego wykształcenia ? Jeżeli płacą lepiej niż za taką która spełnia ten wymóg to nie widzę problemu aby ją zmienić. Tak, jestem młody i jednocześnie gotowy do pracy na rożnych stanowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem młody i jednocześnie gotowy do pracy na rożnych stanowiskach.

Nareszcie gadasz do rzeczy, rozumiem, że na tych nisko płatnych również jeśli zajdzie taka konieczność (oby nie zaszła),,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie gadasz do rzeczy, rozumiem, że na tych nisko płatnych również jeśli zajdzie taka konieczność (oby nie zaszła),,,

Na nisko płatnych nie ale na takich, które są dobrze płatne ale poniżej mojego wykształcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nisko płatnych nie

O takie mi chodzi , a bywa że jest taka oferta i byłaby przyjęta, ale kandydat słyszy że z takim wykształceniem nie ma dla niego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie jesteś...Kawaler to co innego niż ojciec dwójki dzieci związany terytorialnie...

I taki młodzik jak sad-mandman który może wszystko i wszędzie, może się w tym momencie mądrzyć... Do tego młody wilk nie znający życiowych i faktycznych realiów SKP, czego dowiódł swoimi wypowiedziami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się w tym momencie mądrzyć...

Takie zachowanie też jest potrzebne , jak paru młodych rzuci robotę i na odchodne powie że sobie na takie traktowanie nie pozwoli , to pozostałych pracowników zaczyna traktować się inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim malkontentom polecam zerknięcie do działu praca. W miesiącu czerwcu było ok 20 nowych ogłoszeń z SKP poszukujących diagnostów do pracy. Od kilku lat tendencja jest wzrostowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki młodzik jak sad-mandman który może wszystko i wszędzie, może się w tym momencie mądrzyć...

Czy się mądrze to tego nie wiem. Żonę mam, dzieci jeszcze nie a część pieniędzy inwestuję w zdobywanie nowych kwalifikacji.

 

Do tego młody wilk nie znający życiowych i faktycznych realiów SKP, czego dowiódł swoimi wypowiedziami...

Ogólnie wiele dowiedziałem się z tego forum, bo jak się okazuje część problemów występuje tylko tutaj na forum - w realnym życiu mało się z nimi spotykam. Od czasu do czasu coś jeszcze WK jakiś problem postawi ale diagnosta nigdy - po prostu osoba zainteresowana pojedzie do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część problemów występuje tylko tutaj na forum - w realnym życiu mało się z nimi spotykam. Od czasu do czasu coś jeszcze WK jakiś problem postawi ale diagnosta nigdy

 

Może pora wybierać tych rzetelnych a nie stemplarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisów wynika, że gość siedzi w homologacjach - nie ma branży, gdzie przewala się większe wałki niż tam, więc podejście do sprawy nie dziwi... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma branży, gdzie przewala się większe wałki niż tam,

 

To jest oczywiste, duży może więcej. I nie ponosi żadnej odpowiedzialności. W razie czego pisze się komunikat, że się pomyliło, jak to z furgonami było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Z opisów wynika, że gość siedzi w homologacjach - nie ma branży, gdzie przewala się większe wałki niż tam, więc podejście do sprawy nie dziwi... :?

 

Podaj przykłady tych wałków. Też jestem związany z tą branżą i jakoś żadnych wałków nie robimy.... :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby ostatnia nowelizacja przepisów dot.zmian konstrukcyjnych pod kątem instytutów homologacyjnych 8)

 

Nie wspominając o podstawach, czyli kto na co i po co dopuścił, żeby homologować np. auto dostawcze do 3,5t na 10 palet (albo lepiej) jako chłodnię :evil: Już same założenie takiej konstrukcji jest irracjonalne... A homologacje śmigają :)

Ta branża jest chora z samego założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Co ma wspólnego

 

To, że powstaje samochód o pojemności paki prawie 40m^3 i ładowności np 300- 500 kg. I to w imieniu prawa i homologacji.

 

Co on wozi, ja się pytam. Pszczoły luzem ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.