Skocz do zawartości

Ustawianie świateł


markes30

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji bezpłatnego sprawdzania świateł w dn. 03, 10 i 17.12.2016 r. Akcja ta poza wpływem na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego pozwoli Państwa stacji na dodatkowa promocję i pozyskanie nowych klientów. Poza informacjami medialnymi na temat akcji informacja o niej będzie dostępna przez aplikację na smartfony YANOSIK, która będzie sugerować kierowcom przejeżdżającym w pobliżu Państwa stacji odwiedzenie jej w celu sprawdzenia świateł. To może być okazja do wykonania usługi regulacji i/lub wymiany spalonych żarówek.

No i mamy zabawę głuchy telefon . :lol:

Bo ja rozumiem że regulacja i wymiana żarówki jest za kasę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy zabawę głuchy telefon . :lol:

Od dawna wiadomo, że w tym wszystkim chodzi o kasę.Przykre tylko ,że robi się to pod przykrywką "bezpieczeństwa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko tu zostawię 8)

Zakładane cele kampanii:

 

- wyeliminowanie z ruchu maksymalnej liczby pojazdów z niesprawnym lub niezgodnym z warunkami technicznymi oświetleniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc koledzy oco chodzi o statystykę Policji ,pytam kolegi dziś czy sprawdzają światełka a on odpowiada a czym? bym jeszcze się musiał znać dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładane cele kampanii:

 

- wyeliminowanie z ruchu maksymalnej liczby pojazdów z niesprawnym lub niezgodnym z warunkami technicznymi oświetleniem,

 

Za głupi jestem by zrozumieć powyższe. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Podsumowanie akcji "Sprawdź światła przed Świętami"

 

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji we współpracy z PISKP, ITS oraz firmą Yanosik zorganizowało akcję pod nazwą "Sprawdź światła przed Świętami". W trzy kolejne soboty - od 3 do 17 grudnia - kierowcy mogli bezpłatnie sprawdzić w SKP stan i ustawienie świateł w swoich pojazdach.

Z przesłanych do PISKP sprawozdań ze 158 stacji wynika, że z akcji skorzystało 1099 samochodów. Najwięcej pojazdów przebadały następujące stacje :

w Olsztynie na ul. Towarowej 6 (155 aut),

w Śremie na ul. Nowowiejskiego 3 (93),

w Miejskiej Górce na ul. Buszy 5 (88),

oraz w Gorzowie Wlkp. na ul. Walczaka 26 (70).

 

Najbardziej szczegółowe dane, podsumowujące wyniki akcji, podały stacje należące do firmy Mirosław Wróbel sp. z o.O. oddział Jelenia Góra, Lubin, Opole i Wrocław. W rozbiciu na marki pojazdów podano, ile było przypadków braków w oświetleniu oraz ile wykonano w sumie regulacji.

 

Źródło - serwis motoryzacyjny PISKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza stacja brała udział w tej akcji przez trzy kolejne soboty przyjechało 230 samochodów

w których sprawdziliśmy i ustawiliśmy w razie potrzeby światła. Sprawozdanie było wysłane do ITS. Pisze nie dlatego aby się chwalić ale dlatego żeby pokazać jak działa taka sprawozdawczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza stacja brała udział w tej akcji przez trzy kolejne soboty przyjechało 230 samochodów
U nas przyjeżdżają bez akcji - przez cały rok.

Może jest to związane z świadomym społeczeństwem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pewien czas powraca temat - czy można sprawdzać pojazd na SKP - wiele było wypowiedzi - i w takim przypadku jak ta akcja nikomu nie przeszkadza - " SKP od pozostałej działalności jest odgrodzona 'przegrodą" :D

A ogólnie u mnie tak jak u ketiwa - co dzienne po kilka na ustawienie świateł - beż żadnej opłaty - w ramach relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza stacja brała udział w tej akcji przez trzy kolejne soboty przyjechało 230 samochodów

 

Jestem pod wrażeniem 12 aut na godz., czyli praktycznie non stop, chyba kogoś lekko poniosło ale może????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie do ITS, po kilku dniach "ładny pan"napisał mi

maila, że owszem mogę brać udział w akcji, ale ponieważ nie jestem w

patronacie, to muszę wypełnić inne zgłoszenie i uiścić "co łaska".

Podziękowałem. Odpisałem , że swoim klientom i tak ustawiam za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek.g tak było. Kolejka była non stop. Obsługiwało czterech diagnostów i elektryk na dwóch stanowiskach. W akcje włączyła się również drogówka, która z niesprawnym oświetleniem kierowała pojazdy na stację. Pozdrawiam grudziądzką drogówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akcje włączyła się również drogówka, która z niesprawnym oświetleniem kierowała pojazdy na stację. Pozdrawiam grudziądzką drogówkę.
I to jest prewencja jaką lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.