Skocz do zawartości

CEPIK PROBLEM


Rekomendowane odpowiedzi

Ale JAVA pytała czy chcę zaktualizować. Może u Ciebie Java się automatycznie aktualizuje i stąd problem.

 

Problem ogarnięty. Kolega wczoraj coś mieszał z komputerem i się okazało że przez przypadek wypiął czytnik z portu USB. Ale dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Tomek D

    9

  • Demart

    8

  • Prospector

    5

  • trucker

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

skopiowania certyfikatów

Z tego co wiem to jedna karta, jeden certyfikat. Spec niech potwierdzi ;)

wypiął czytnik z portu USB

I nie zauważył tego? :shock: Zawsze jak mam na rano, podłączam, wysyłam i z powrotem chowam do pudełka. Wtedy jestem pewien, że podłączyłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zauważył tego? :shock::evil:

 

Kolego czy to takie dziwne? U nas czytnik jest podłączony cały czas i nie wiedziałem że Kolega coś grzebał i wyciągał komputer. Okazało się że wtyczka lekko się wysunęła i nie było łącza. Dlatego spytałem na forum (kto pyta nie błądzi). Zawsze był problem po stronie cepa, jak nie działało. Poza tym nie rozumiem celu w wypinaniu i podpinaniu co trochę czytnika? :roll: Ale każdy robi jak mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy to takie dziwne?

No trochę. Ty się dziwisz że wpinam i wypinam.

I cytuj tak jak zostało to napisane, a nie dodawaj ikonek wyjętych z innego zdania...

Zgadzam się, że każdy robi jak mu pasuje, ale nie ma się co unosić.

 

W życiu z uśmiechem idź przez świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że każdy robi jak mu pasuje, ale nie ma się co unosić.

 

Się nie unoszę, a ikonki przeskoczyły mi przez przypadek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas czytnik jest podłączony cały czas i nie wiedziałem że Kolega coś grzebał i wyciągał komputer. Okazało się że wtyczka lekko się wysunęła i nie było łącza

 

A w czytniku nie masz świecącej diodki, która sygnalizuje prawidłowe połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w czytniku nie masz świecącej diodki, która sygnalizuje prawidłowe połączenie?

 

Diodka jest. Nie zwróciłem uwagi. Problem rozwiązany. Nie ma co snuć poematów. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, dziwne i tak jawnie napisane :oops:

 

A co w tym takiego dziwnego i tajnego? Czytnik podłączony, a karta wyciągnięta i wkładana tylko przy wysyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a karta wyciągnięta

Czyli jednak coś tam wypinasz i wpinasz.

Poza tym nie rozumiem celu w wypinaniu i podpinaniu co trochę czytnika?

Czytnika można zastąpić słowem karty. Sam się zablokowałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.