Skocz do zawartości

egzamin praktyczny w Warszawie


lakor

Rekomendowane odpowiedzi

A jak statystyki?? Ile osób zdało a ile nie?? Pytanie nie za trudne i szybkie do odpowiedzi ale jak sądzę panowie zadawali jeszcze 100 innych pytań do zagadnienia i drążyli temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Grzegorz Łódź

    15

  • michal_k

    11

  • stefan8630

    11

  • blakop

    10

Masz racje i szybko poszło i zdany :D zdawalność dobra bo na podajże 15 osob 2 lub 3 nie zdało bo byłem ostatni a skonczyłem wcześniej niż osoba przedemną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A pamiętasz kolego może jakie inne osoby miały pytania? Przygotowuje się do praktycznego i chciałbym wiedzieć na co położyć nacisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to szczelność instalacji w jaki sposób sprawdzić, szczelność obudowy wielozaworu, pytania dotyczące tachografu np opisać jego tabliczkę znamionową, z czego zczytuję prędkość, budowa abs, oznaczenia na oponie, wymiary wyjść i przejść w autobusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się któryś z was z pytaniem na praktycznym odnośnie autobusu szkolnego??

 

[ Dodano: 28-03-2017, 06:36 ]

Kolegów którzy będą zdawali praktyczny 29 marca w Warszawie proszę o zapamiętanie zagadnień jakie wylosujecie i później podzielenie się na forum. Z góry dziękuję

 

[ Dodano: 29-03-2017, 22:14 ]

Jak poszedł Wam egzamin teoretyczny w dniu dzisiejszym w Wawie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mój egzamin niestety nie zakończył się pozytywnie poległem na badaniu VAT-oskim ogólnie statystyka mojej grupy była ok lista liczyła 31 osób ale w mojej grupie rannej było ok 15 nie zaliczyło z 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie pamiętam dokładnie już bo jak mnie wywołał to takie nerwy i stres miałem że ciężko zapamiętać było ale powiedział tak że samochód będzie używany do usług handlowych od razu wiedziałem że będzie vat ucieszyłem się bo lanos nie spełnia norm wiec myślę dam rade bo wiem co i jak ale jak zaczął dalej mówić że kierowca będzie chciał odliczać podatek od paliwa i że mam zrobić na ten samochód badanie i wypełnić zaświadczenie zaczęły się schody na stoliku leżało kilka rodzajów zaświadczeń trzeba było wybrać prawidłowe i wypełnić jeden egzaminator powiedział pozytyw egzaminu a drugi zaczął gdęgać na temat uwag i mówi tak dobra niech będzie udam że tego nie widziałem a może jednak pan doczyta i spotkamy się za miesiąc dziś negatywny wynik tylko termin dopiero za 2 miesiące wolny wiec muszę wybrać poznań albo kraków

 

[ Dodano: 30-03-2017, 21:42 ]

Inne pytania jakie padały były w miarę legalizacja butli kilka decyzji wybrać opisać tez chłopak poległ bo nie dopatrzył dat różnica miesiąca i opisać, było homologacje każdego elementu instalacji pokazać i przeczytać, szczelność wielozaworu jak zrobić opisać, czy prawidłowo instalacja zamontowana sprawdzić i opisać a np była wyjęta gumka od śruby dekla wielozaworu, autobus oponę opisać, badanie powypadkowe, omówić układ kierowniczy i pokazać adr to przyczepa po wypadku badanie jak zrobić 2 godziny maglował chłopaka na tym i nie zaliczył mu tabliczki na beczce czy ważne numery vin a przede wszystkim duży nacisk na wszystkim na zaświadczenia wypełniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zdawałem egzamin praktyczny w Warszawie o godz 8. Było 14 osób, nie zdało 4 lub 5. Moje pytanie to opisać badanie dodatkowe i warunki oraz wystawić stosowne zaświadczenie pojazdu na VAT. W tym przypadku był to Lanos który miał wpisany w dowód rodzaj: samochód ciężarowy. Nie miał oczywiście zamontowanej kratki a także miał 2 rzędy siedzeń. Mi udało się zdać. Jak coś służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypisałem w zasadzie zaświadczenie, nic nie musiałem opowiadać o samochodzie. W Uwagach zaświadczenia wpisałem: nr protokołu i do kiedy zbiornik lpg (pojazd zasilany LPG) oraz HAK. W Adnotacjach poniżej wpisałem z objaśnień; art 86a ............... (przepisałem cały wers) i oczywiście nie skreśliłem słowa NIE tzn pojazd nie odpowiada warunkom technicznym. Rodzaj badania Dodatkowe. Termin następnego badania "zgodnie z dowodem rejestracyjnym", lanos był krajowy wiec tam gdzie data pierwszej rejestracji na granicą kreska -----; data pierwszej rejestracji w kraju przepisałem z dowodu. Z głównych rzeczy to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. 20.03 w Warszawie na egzaminie praktycznym byl duzy autobus na 100 z 2016 roku, lanos oczywiscie i samochod cysterna z przyczepa cysterna. Zdawalnosc kiepska mi sie udalo;). Mialem zrobic dodarkowe badanie cysterny At. Wypelnilwm zaswiadczenie, trzy pytania( o date 1rejestracji ,kategorie przyczepy O4 i o zderzak z tylu cysterny.) Duzy nacisk na wypelnianie zaswiadczen. Komisja moim zdaniem bardzo ok. Duzo osob nie umie wypelniac zaswiadczen po kursach i to jest glowny problem. Mi sie udalo zdac teorie i praktykę za pierwszym razem. Moj kolega z kursu zresztą tez za pierwszym. Jednak trzeba sie uczyc i to duzo. Pozdrawiam kolegow diagnostow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również zdawałem 20.04 w Warszawie o godz.11.wylosowałem autobus,podstawili nowego mercedesa(pierwsza rej.04.04.2017)miałem wypełnić zaświadczenie i opowiedzieć czy spełnia warunki bus 100.Udało się.Komisja bardzo ok.Teoria za drugim praktyka za pierwszym.Dwa mieiące nauki nie poszło w las. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.