Skocz do zawartości

Cennik badan a gratisy. Co Wy na to ?


alex

Rekomendowane odpowiedzi

By pracować ? A nie zamartwiać się czy drobne są... Kasjerka jak przychodzi na kasę to też kieszeń drobnicy do wydawania niesie ??

Szef ma to zapewnić i tyle.

Bo wiesz - w wielu sklepach kasjerki same dbają o to aby mieć drobne. Zresztą ile razy dziennie wydajesz tę złotówkę klientowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą Paprock.

 

Ten tekst jest domeną Pań z "Żabek" :evil:

Myślę, że oni tam jakieś szkolenia nawet mają w tym kierunku.

 

Co ciekawe - one pytanie to zadają retorycznie, nie oczekując nawet naszej odpowiedzi :) Taka inna forma "do widzenia, życzę miłego dnia" :P

Raz takiej jednej stanąłem, uśmiechnąłem się i patrząc prosto w oczy powiedziałem stanowczo "NIE".

Myślę, że proponując jej otwarcie seks na zapleczu nie wywołał bym takiego szoku i oburzenia na jej twarzy jak wtedy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak diagnosta nie ma złotówki i o końcówkę pyta, bo już tego dnia 15 x 1PLN wydał to jest "BE", bo chciał złotówkę" zarobić" , ale jak w warzywniaku do marchwi czy ziemniaków pół kilo piachu dosypią , a rachunek zaokrąglą w dół , to są "CACY" , bo dali upust na piach, czy worek węgla z wiadrem wody wlanym do środka (bo jak było pakowali w lipcu to śnieg padał - takich mamy rodaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mamy wolny rynek i jak ktoś mnie raz oszuka to zmieniam sklep i z tego też powodu jestem przeciw pomysłowi aby ponownie wprowadzić rejonizacje czy w jakiś inny sposób pojazd przyporządkować do konkretnej SKP. Nawet pokusił bym się o twierdzenie, że wszystkie pieczątki postawione w DR przez jednego diagnostę kiepsko wyglądają i nawet dzisiaj w takim pojeździe odkryłem błąd w nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ostatnio mi jeden diagnosta powiedział, że już nie daje się gratisów jak myjnia czy jakiś towar bo jest to zakazane. 
Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damianssj661 napisał:

Ostatnio mi jeden diagnosta powiedział, że już nie daje się gratisów jak myjnia czy jakiś towar bo jest to zakazane. 

 

Zaiste tak samo zakazane, jak się nie robi sprawdzeń, stuków-puków, ustawiania świateł i podobnych poza zakresowych sprawek. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damianssj661 napisał:

już nie daje się gratisów jak myjnia czy jakiś towar bo jest to zakazane. 
Ktoś coś wie na ten temat?

Jest to spowodowane koronawirusem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy dawanie dowolnych gratisów np. paliwa jest dozwolone przez prawo?
Rozumiem, że niektórzy tak robią, ale czy jest to dozwolone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ostatnio wpadła mi w ręce ulotka reklamowa stosunkowno niedawno otwartej PSKP w moim regionie.

Do badania technicznego klient otrzymuje w gratisie:

- 12 myć

- 2 odkurzania

- 1 przegląd klimatyzacji

Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w innych rejonach, bo odnosze wrażenie że wartość gratisów przekroczyła wartość przeglądu xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Andrzej3 napisał:

Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w innych rejonach

W moim rejonie podobnie. Jak zrobisz przegląd 'u nich" to zestaw usług (klimatyzacja, wymiana opon itp.)  masz obniżony o cenę przeglądu. Więc masz go za darmo. Jest to oficjalnie napisane na ich stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są gratisy o wartości ok 20 zł, mogą to być 4 żetony na myjnię, bon na paliwo, płyn zimowy i skrobaczka, apteczka ipt Podkarpacie

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Daro92duc napisał:

bon na paliwo, płyn zimowy

Płynem, nawet zimowym, kolega @michal_knie napali.

Dla bonu ?, więcej ma paragonów z zakupów. A jak jeszcze każda sztuka na osobnym paragonie albo fakturze, to się uzbiera na porządna rozpałkę ...

 

Może jakby jeszcze worek grochu dawali, to by trochę gazu uzbierał ...

Edytowane przez Mecher
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Daro92duc napisał:

gratisy o wartości ok 20 zł

Jak to jest koledzy, że właściciel Stacji ma pieniędze na takie rzeczy, ale na jakąś podwyżkę dla pracowników już nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na tym forum jest przecież pełno osób które uważają że w SKP jest git, że są nowi którzy stoją tylko w blokach aby wystartować z biznesem i że to dochodowy interes😀

i że podwyżki cennika są zbędne 😀

Więc tym osobom trzeba będzie w przyszłym roku odnotować ile stacji się zamknęło po zimie i jaka jest obecna ilość SKP na pierwszy kwartał 2023. 

Edytowane przez Solaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.