Skocz do zawartości

Skoda yeti ciężarowy bezkratkowy na osobowy


Macintosh

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazd nie posiada trwałej kraty, przegrody, ściany, ani żadnych elementów służących do mocowania ładunku, które pozwalałyby klasyfikować go jako ciężarowy.

 

No to jeszcze pytanie, czy faktycznie tych elementów do mocowania ładunków tam nie ma.

Bo w zasadzie tylko ich usunięcie pozwala na zamieszczenie takiego wpisu, a w praktyce ich usunięcie z tego co wiem bywa bardzo trudne, o ile w ogóle jest wykonalne.

Poza tym fajna rzecz takie punkty - ja bym nawet dla osobówki je sobie zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też chodzi o ten zapis 8)
a pkt 7 że: " w samochodzie ciężarowym powinno być oddzielone od przestrzeni ładunkowej trwałą przegrodą o odpowiedniej wytrzymałości; przepis stosuje się do samochodu ciężarowego zarejestrowanego po praz pierwszy w okresie od dnia 30 maja 1999 roku do dnia 31 grudnia 2016 roku".

mam nadzieje, że rozumiesz różnicę pomiędzy określeniami "może" / "powinno"

 

Dziękuję na info. Jak znam polski system prawny to raczej " powinno" znaczy musi.Podobnie było z anglikami. gdzie zapis brzmiał, że kierownica" nie powinna być umieszczona po prawej stronie pojazdu " I nie można było rejestrować anglików. Podobnie jest w przypadku tabliczek znamionowych i innych elementów w które " powinny być" wyposażone pojazdy.

Dziękuję za informację. Okazało się, że klient już nie przyjedzie był na innej stacji i tam mu wykonano zmianę rodzaju na samochód osobowy. Na podstawie oświadczenia o dokonanym demontażu kratki. Przyjechał tylko o tym powiedzieć. Tłumacząc, że do tamtej stacji miał bliżej.

Dziękuję Kolegom za wypowiedzeniu się w temacie i podsunięcie cennych informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w zasadzie tylko ich usunięcie pozwala na zamieszczenie takiego wpisu, a w praktyce ich usunięcie z tego co wiem bywa bardzo trudne, o ile w ogóle jest wykonalne.

- w pewnej Kijance była to bułka z masłem.

Speszyl for... ale nie pamiętam czym to wytargałem, najprawdopodobniej torxem.

Tylko zaś oprócz uchwytów wymagana jest/była tabliczka, a z nią już gorzej bywa. :x

5ae1a7e3eb434_Uchwytyzamiastkraty.gif.3d1df68c54c2697dd835988d430b9d87.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.