Skocz do zawartości

Wędkarstwo :-)))


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

trochę się pochwalę :D , karp 90 cm 14 kg, złowiłem co prawda już większe ryby ale tego ciągnąłem 3,5 godz., dla wędkarzy - w Wiśle na opasce, uciąg taki że 120 g przesuwa może dlatego taki mocarz z niego jest, po zdjątku wrócił do Wisły :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj skończ już... Mam dość potem tych prywatnych umizgów na PW, a tutaj to nie wiadomo co :-D

 

Wszem i wobec - Republika Federalna Niemiec (Bundesrepublik Deutschland) nigdy nie była, nie jest i nigdy nie będzie moją nową ojczyzną.

Nawet jeśli tu mieszkam, mam konto w banku i nr telefonu zaczynający się na 49 :)

 

Zresztą kto wie... Może już nie długo? Ale nie uprzedzajmy faktów. Tym bardziej że nie do końca wiem czy niektóre miasta leżące w granicach aktualnej RP są naprawdę Polskie :?

(i bynajmniej nie chodzi mi o to czy mieszkańcy na pewno głosowali na PiS) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i nie jest ale wpisami tutaj udowadniasz, że dość mocno przesiąknąłeś ichnimi zasadami, prawidłami i czym tam jeszcze, widzisz, ja rybę po złowieniu wypuszczam wolno i żywą u was jak coś wpadnie w łapy to śmierć, ot taka subtelna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty udowadniasz, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ani przepisów, ani prostych wypowiedzi.

Z czego wnioskujesz, że czymkolwiek przesiąkłem?

Skrytykowałem Cię osobiście? Potępiłem? Cokolwiek innego?

 

Napisałem tylko, że w wybranych landach BRD robienie takich zdjęć jest podciągane pod niepotrzebne i nadmierne znęcanie się nad zwierzętami (nawet łownymi) i jest zakazane. Możesz rybę zabić, wypuścić (czy ona po takiej walce przeżyje to już inna kwestia), możesz zrobić co chcesz w ramach prawa. Ale robienie takich zdjęć tutaj łapię się pod znęcanie się nad zwierzętami czy to się komuś podoba, czy nie.

 

Napisałem to tylko jako ciekawostkę. Temat kompletnie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blakop

może i nie umiem według Twojego rozumowania ale napisałeś "u nas" miałbyś po wędkowaniu, autorytatywnie, więc się nie dziw, że są do Ciebie pretensje, Twoje wysublimowane poczucie humoru nie dla wszystkich jest do strawienia i jeszcze jedno, nie interesuje Cię temat to po co zabierać głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję za uznanie ale ja tutaj nie decyduję o prawie...

 

Jak bym powiedział, że tutaj można jechać po piwie to powiesz, że JA NA TO POZWALAM??

Stwierdzam fakt. TU MOŻNA... Moje osobiste stanowisko wobec tej kwestii nie jest istotne. Stwierdzam fakt i o nim informuję, bo zapewne nie każdy o tym wie.

 

Ale tak jak powtarzam - nie mam do Ciebie pretensji, bo ty zwyczajnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Czegokolwiek jak widać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa że nie jestem szczery. Czasem zwyczajnie kłamię. Jestem próżny, pazerny, dbam tylko o swoje cztery litery. Bywam małostkowy, cyniczny i bezduszny - osądzam bez litości, bez serca i miłości. Miewam nieczyste intencje, łamię własne zasady... etc

 

to nie podpis z humorem to osobowość.

 

i bardzo proszę jeżeli potrafisz, wymieniajmy uwagi konstruktywne na temat skp, ja już słowa nie napiszę o Tobie jako człowieku i proszę o vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Ale to akurat temat nie o SKP.

A cytowany fragment to nie taki czy inny podpis. To cytat z pewnej wesołej piosenki, o czym zapewne też nie wiesz 8) Nieważne - lubię na niego "łapać" - a temat jakby o rybach więc :evil:

 

A fakt pozostaje faktem. W D/NRW za takie zdjęcie miałbyś po "karcie" i możliwości łowienia. Co podaję wyłącznie jako ciekawostkę, niuans etc... Osobistego stosunku do tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cytat z pewnej wesołej piosenki,

:ok:ok:ok

 

Mam dość potem tych prywatnych umizgów na PW,

hahahaha... marzyciel... wolę dziewczynki... jak już temat o łapaniu rzecz jasna... hahahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - co ja Ci zrobiłem, że mnie tak nie lubisz?

To zbyt pochopne wnioski.

Wszem i wobec - Republika Federalna Niemiec (Bundesrepublik Deutschland) nigdy nie była, nie jest i nigdy nie będzie moją nową ojczyzną.

Nawet jeśli tu mieszkam, mam konto w banku i nr telefonu zaczynający się na 49

:ok

Daniel tylko, tej ojczyzny nie cierpi ,,,

Dlaczego zaraz ojczyzny? Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem nadmiernej biurokracji, która wciąż rośnie. O kolesiostwie i nepotyzmie w administarcji nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

 

Oczywiście i to w bardzo dobrej kondycji.:bye:

Dla wtajemniczonych dodam - "boczny trok z paproszkiem żyłka 0,8":bye:(zabawa ok.1.5h) Pozdr. WĘDKARZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leski66 napisał:

żyłka 0,8"

ten " trochę dziwny, ale ta grubość to powróz :icon_eek:, mniemam,że miało być 0,08 mm, wtedy to wszystko ma sens:icon_mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, cezary napisał:

ten " trochę dziwny, ale ta grubość to powróz :icon_eek:, mniemam,że miało być 0,08 mm, wtedy to wszystko ma sens:icon_mrgreen:

Omyłka pisarska przepraszam:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2018 o 13:38, cezary napisał:

ten " trochę dziwny, ale ta grubość to powróz :icon_eek:, mniemam,że miało być 0,08 mm, wtedy to wszystko ma sens:icon_mrgreen:

Tak na "oko"sandacz około 2kg wagi.Przy żyłce o grubości 0,08 mm ,hol to naprawdę wyczyn ,że się nie zerwał. Dla tego tak długa walka.Gratulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyn? Walka? Gratulacje?

Dla kogo? Dla zwierzęcia czy polującego?

 

Trzeba było się podczepić pod transformator przy brzegu, kable do wody i byłby pewnie lepszy okaz. Zwierzęta na pewno cierpiały by mniej...A efekt ten sam.

 

Wszak dobór kabli, napięcia, miejsca, to też swoisty wyczyn by był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.