Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

ale zapewne będzie i nic się z tego tytułu nie stanie

Ciekawe informacje dotarły do mnie po jednym ze szkoleń . Ujmę to tak : od 13 listopada do 4 czerwca będą trwały testy,jak komuś nie będzie szło to będzie robił po staremu . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie ze SKP które nie wdrożą CEP2 .Czy diagnosta ma prawo/obowiązek odmówić wykonywania B T

Każdy program w SKP będzie miał możliwość pracy w trybie awaryjnym. Diagnosta ma obowiązek wykonywać badania a zostanę one przesłane do CEPiK`u 2.0 po nawiązaniu łączności.

Poza tym coś drgnęło w CEPiK`u bo u mnie wreszcie wyszły OK "oba dwa" testy połączenia. Do tej pory tylko TEST1 był OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- poza tym z samej deklaracji nic nie wynika, a tym bardziej sposób wykonania badania, ani sposób pobrania opłaty ewidencyjnej.

Z listopadowej będzie wynikać (czyt.projekt)

-opłata ewidencyjna za wpis do DR

-opłata ewidencyjna za przeprowadzone badanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście stawiam iż na początku będzie z tym cepem kompletna klapa - ciekaw jestem czy ktokolwiek testował obciążenie serwerów - 10 badań dziennie razy ilość SKP + dodatkowe zapytania /takie z ciekawości / jak to działa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem na szkoleniu od Prezesa Turka, że wraz z wdrożeniem Cepika 2.0 zamyka się "jedynkę", więc powrotu nie będzie.

Każdy program w SKP będzie miał możliwość pracy w trybie awaryjnym. Diagnosta ma obowiązek wykonywać badania a zostanę one przesłane do CEPiK`u 2.0 po nawiązaniu łączności.

Słyszałem że do 3 dni.

Poza tym coś drgnęło w CEPiK`

Od 20.10 mieli przeprowadzać migrację danych, więc CeP powinien "nabierać rumieńców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listopadowej będzie wynikać (czyt.projekt)

- nadal nie chwytam jak po samej deklaracji wyciagnąc wniosek kto i jak pobrał opłatę.

Za co, owszem widać, ale co z tego niby ma wynikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie doszły plotki z jakiegoś szkolenia, że w listopadowej deklaracji CEPiK rubrykę kwoty będziemy korygować długopisem z podziałem na do 13XII i po 13XI ??? Czy ktoś coś słyszał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt:

"3. Stacja Kontroli Pojazdów w sprawozdaniu przekazanym za listopad 2017 r.,

w rubryce 9.1. "liczba opłat" wpisuje za okres od dnia 1 do dnia 12 listopada 2017 r. liczbę

opłat pobranych za wpis do dowodu rejestracyjnego, a za okres od dnia 13 do dnia 30

listopada 2017 r. - liczbę opłat pobranych za przeprowadzenie badania technicznego.".

Czyli albo producenci oprogramowania zdążą zmienić program i rozdzielenie będzie z automatu albo nie zdążą i będzie robić to długopisem ?! ( to jest dopiero projekt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym coś drgnęło w CEPiK`u bo u mnie wreszcie wyszły OK "oba dwa" testy połączenia. Do tej pory tylko TEST1 był OK.

 

w mnie test na hello.skp.cepik jest poprawny..

a jaki ma byc ten drugi TEST o czym pisze Markes 30/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mnie test na hello.skp.cepik jest poprawny..

a jaki ma byc ten drugi TEST o czym pisze Markes 30/

To jest połowa sukcesu. Oznacza to jedynie, że masz prawidłowo pozyskany kody VPN. Została jeszcze konfiguracja Windowsa, firewalla i programu SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo [pozyskany certyfikat VPN mam bo jest prawidlowe polaczeni i zamlnieta kłodka odar mam odpowiedz ze strony hello.skp.cepik z danymi sKP? czy to ma byc jeszcze cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.