Skocz do zawartości

Stacja SQL - Cepik 2.0


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

do czasu prerejestracji wykonanej przez WK.

 

A czy WK dokonuje pre-rejestracji? W programie Pojazd (przynajmniej z poziomu użytkownika) nie ma czegoś takiego - od razu dokonuje się "pełnej" rejestracji - czasowej.

 

[ Dodano: 23-11-2017, 00:20 ]

Dodatkowe robimy na skierowanie WK na polskich tablicach!

 

A niby dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    86

  • Psuj

    37

  • laptop

    34

  • IVVO

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

A czy WK dokonuje pre-rejestracji? W programie Pojazd (przynajmniej z poziomu użytkownika) nie ma czegoś takiego - od razu dokonuje się "pełnej" rejestracji - czasowej.

Tu się nie czepiaj. Z mojego punktu widzenia rejestracja i pre-rejestracja to to samo - kończy się założeniem kartoteki pojazdu w CEP-ie - więc ja je traktuje identycznie co do wyniku.

Ja to nazwiesz - to już nie ma znaczenia, być może masz rację :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe robimy na skierowanie WK na polskich tablicach!

A niby dlaczego?

Żeby wynik był pozytywny...

 

[ Dodano: 23-11-2017, 08:36 ]

i tu idealnie pasują słowa " dziadka Józka "
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Potwierdzam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wynik był pozytywny...

 

Niektóre pojazdy z zagranicy mają tablice, a ponadto wynik negatywny nie przeszkadza przy ustaleniu danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dziś nowa wersja, poszła już do kilkudziesięciu stacji - jeśli nie będzie problemów pójdzie w okolicach 12-13 do wszystkich.

 

Poprawiliśmy kilka spraw, kładąc oczywiście największy nacisk na poprawną komunikację z CEP-em.

Jak wejdzie - spróbujcie przeklepać zaległe badania (hak oczywiście dalej nie wchodzi, ustalenie danych tez nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w związku z takim błędem? Wcześniej przy okresowym przed 1 rejestracją takie błędy nie występowały.

 

Proszę o pomoc.

Występowały, ale nie u Pana.

 

Prawdopodobnie poprawione nową wersją (czwartek, 23/11) - po jej otrzymaniu prosze raz jeszcze wysłać pojazd do CEP-a.

 

Po dzisiejszej aktualizacji poszło do CEPa.

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Norbercie - tyle aktualizacji w ostatnim czasie i dalej lipa - żadna z dziewczyn z ekranu startowego nie pokazała swoich wdzięków - proszę o uwzględnienie mojej prośby przy następnej aktualizacji - jak nie to złożymy petycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukałem na forum ale nie znalazłem. Mam okresowe badanie przed pierwszą rejestracją w kraju pojazd Ford Fiesta nr homologacji e9*2001/116*0069*06. W programie stacja w danych pojazdu w okienku "szukaj" wpisałem ford i wyszukało ładnie uzupełniło ale jest niezgodność w okienku "wersja" bowiem do wyboru nie ma tej wersji pojazdu która widnieje w zagranicznym DR, zostawić puste bo dopisać nie można. W załączniku dane z katalogu ITS i tam jest wersja 5AEABG. Czy to jest moja niewiedza, błąd programu czy błąd w katalogach CEPiK ?

Fiesta.thumb.jpg.a1d12f5b38ac3918c75daed2d987d031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach wybieraj w opcji SZUKAJ model wyżej w hierarchii - czyli np. Ford Fiesta zamiast Ford Fiesta 1.5 KAT. Kreskami nigdy się nie przejmuj, to naturalne wypełnienie pól.

 

Plus uwagi na zaświadczeniu.

Na dzień dzisiejszy innego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Norbert (o ile tak można) szukałem i sprawdzałem wszystkie możliwe kombinacje i tak zrobiłem jak podpowiadasz + wpis w uwagach zaświadczenia że w DR zagranica i katalogu jest taka wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich u mnie wszystko działało do dzisiaj

-bo dzis jak chce wejśc do cepa to mam komunikat

-'w bazie danychnie znaleziono pojazdu,nie mozna wyszukiwac danych na datę z przyszłości[skp-20032] ,

- i program nie pyta o hasło do encard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylko w tym temacie to stwierdzenie (na datę z przyszłości) pojawia się 15 :!: razy

 

16 raz jest tam CEPiK 2.0 a STACJA.SQL - pytania i odpowiedzi ...

 

 

CZYTAJCIE POPRZEDNIE POSTY - WIĘKSZOŚĆ WASZYCH PROBLEMÓW JUŻ ZOSTAŁA ROZWIĄZANA !!!

 

A jak sobie sami nie radzicie (nie każdy potrafi) to zgłosić szefowi i niech przyśle informatyka. To stacja (właściciel) ma się dostosować do cepa a nie diagnosta !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.