Skocz do zawartości

Fałszywe wpisy w DR


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

berecik napisał/a:

praktycznie i tak z tego nic nie będzie więc daje sobie spokój i nie szukam w życiu problemów. Smutne , ale prawdziwe

 

 

I tu wychodzi doświadczenie nie tylko życiowe

 

To może odrazu wprowadzić anarchie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu wychodzi doświadczenie nie tylko życiowe ::hey

Niestety - nikt się nie spyta - du ju won to plej agen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przykro ,że niektórzy mówią na forum o zamykaniu oczu. Nie jestem diagnostą ale na pewno nie pozwoliłabym aby ktoś fałszował mój wpis. Właśnie idę na sprawę o fałszowanie pieczęci diagnosty , jest to już moja 4 sprawa o fałszerstwo , dwie umozono , dwie trawają a mam do zgłoszenia nastepną. Fałszerze już nie potrzebują waszych pieczatek , skanują starą , obrabiaja komputerowo i drukują w dowód. Napewno nie robia tego za darmo. Mało tego , koleżanka kupiła autko z taką fałszywka , a autko było z ukryta wadą , o mała nie przypłaciła swoim życiem. Nie wolno się obawiać sądów i przesłuchań tylko tępić dziadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszerze już nie potrzebują waszych pieczatek

kiedys tez nie potrzebowali.Pieczatka to "pikuś"-miałem na sprawie tak podrobiona że :shock: ,ale twój podpis juz nie tak łatwo podrobic.,a pisac w trakcie przesłuchania trzeba ,na siedzaco stojąco,na miekkim ,twadym ,szybko,wolno itd...... -przezyłem to sam.

radze kolegom po fachu by pieczątki w swój wiadomy sposób zaznaczyć lub steplowac też"inaczej".(później mniej problemów)

Nie spotkałem się z takim przypadkiem ,aby na "moją" SKP przyjechał klient z moja fałszywka.Stwierdzając taki fakt zatrzymuje DR -co do wpisów z innych SKP -nie sposób okreslic czy fałszywy to wpis.choc niektóre wygladają "jakos dziwnie" Kiedyś na przesłuchaniu stwierdziłem że nie tylko ostatnia moja pieczatka jest podrobiona ,ale kolegi ze zmiany za poprzedni rok tez.(fatalnie podrobiona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mały patent na zabezpieczenie to częsta zmiana koloru tuszu i zapisanie kiedy jaki kolor "pracował". Kilka poduszek i buteleczek tuszu to nie majątek :idea::ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana koloru tuszu

My mamy używać tylko czerwony tusz(będe zmieniał odcienie czerwonego :-D )

czy coś na temat koloru pieczątek jakby nie było urzędowych jest w przepisach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WK nie sfiksował, bo mają wzory pieczątek i podpisów

i od momentu złożenia wzoru podpisu nie zmieniłeś długopisu na inny :?::?::?:

pieczątka ta sama tylko brakło w sklepie np. czarnego tuszu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.