Skocz do zawartości

STOP NIEUCZCIWYM DIAGNOSTOM.


Darek :-)

Na jakiej pensji jesteś ?  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • rurek777

    10

  • fox

    9

  • jaka

    9

  • Norbert Jezierski

    8

witam. troszke mnie zatkało .ale nic to nie jestem kapownikiem ani też nie zajmuję się reklamą czyli nie jestem reklamiarzem |(trudne do wymówienia co dopiero do napisania).śledzę to forum od 2 lat .podziwiam was za znajomość przepiśow oraz takie sumienne podejście do pracy .piszecie o homologacjach dz. ust. dyrektywach a nic nie piszecie o zeszmaceniu tego zawodu i niech ktoś minie powie że w każdej pracy są czarne owce bo w tym zawodzie tych owiec jest pół na pół. w tej sprawie mało się mówi i nis się nie robi .nie wiem którą połowe obraziłem jeśli tak to sory.za błędy też sory. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie czuję się obrażony ale nie rozumiem po mam informacje co wyrabiają diagności na jakiejś stacji z takimi przypadkami każdy z nas spotyka się prawie na codzień . To przypomina trochę sytuację z księdzem który mówi w niedzielę do wiernych " do kościoła nie chodzicie ! " . Zauważ tylko, że akurat adresuje te słowa nie do tych co trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja TVN Turbo nada w dniu 30 października br. o godzinie 21.45 audycję pt. „TURBO KAMERA” poświęconą badaniom technicznym pojazdów. Audycja zostanie powtórzona w dniu następnym o godzinie 20.00.

 

 

Myślę, że warto będzie obejrzeć ten porgram. Facet, który będzie bohaterem programu jeździ takim samochodem, że nie ma szans aby auto przeszło badanie techniczne. Oczywiście przeglądy od kilku lat załatwia na lewo. Tyle z zapowiedzi programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łodzi nie mają TVN Turbo

 

... mają czy nie mają jak u mnie N to jada 12km dalej i tam zawsze pozytyw ... :-( Talony na paliwko, albo obiad a jak masz trzy no to trzeci gratis :shock: Szef tej OSKP mówi "diagności to mięso armatnie wymieniam ich co roku z pięciu bo muszą iść siedzieć, ale mój interes się kręci i mam to w nosie". Tak to wygląda naprawde i przestańmy udawać ! :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego . w moich okolicach do takich trzech wózków jak te w dzisiejszym programie połowa chłopaków to nawet z budy nie wychodzi tylko BACH stempel 98 zylów do przodu a co dopiero spaliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef tej OSKP mówi "diagności to mięso armatnie wymieniam ich co roku z pięciu bo muszą iść siedzieć, ale mój interes się kręci i mam to w nosie". Tak to wygląda naprawde i przestańmy udawać !

To ten "szef" nie wie że OSKP też można zamknąc właśnie przez naginanie prawa przez diagnostów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly system badan powinien byc zmieniony

Prosze o propozycje zmian

Narzekamy (wszyscy) to źle ,to niedobrze -ale propozycji jak to zmienić,naprawić nie ma :(

System badań nie jest zły -najsłabszym ogniwem w tym systemie jest c z ł o w i e k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o propozycje zmian

Przypisac pojazdy do danej stacji, mimo tego ze bedziesz dawal negatywy klient nie bedzie mial prawa zwiac do fabryki pieczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System badań nie jest zły -najsłabszym ogniwem w tym systemie jest c z ł o w i e k

 

Jeśli stworzy się warunki ograniczające możliwość nacisku na diagnostę , to nie będzie on zainteresowany w ilości badań , lecz w jego dokładności.

 

Nie zwalajmy wszystko na człowieka , lecz żądajmy poprawienia działania systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System badań nie jest zły -najsłabszym ogniwem w tym systemie jest c z ł o w i e k

 

Jeśli stworzy się warunki ograniczające możliwość nacisku na diagnostę , to nie będzie on zainteresowany w ilości badań , lecz w jego dokładności.

 

Nie zwalajmy wszystko na człowieka , lecz żądajmy poprawienia działania systemu.

Człowiek, czyli również - właściciel stacji ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.