Skocz do zawartości

Katalog marek i typów pojazdów


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Koleżanek i Kolegów może zaopiniować Katalog Marek i Typów Pojazdów 2008, oferowany przez firmę Dogma S.C z Chorzowa??? Posiadam rocznik 2007 i oczekiwałbym czegoś więcej. Podobno zawiera wiele więcej pozycji od poprzednika? Cena ok. 500 zł. Pozdrawiam ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Katalog Marek I Typów Pojazdów 2009 firmy Coide System Polska Sp. z o.O. , który rozprowadza firma Dogma z Wrocławia

 

Katalog jest bardzo rozszerzony pod względem zawartości ilościowej w porównaniu z wydaniem 2008 o prawie 5000 pojazdów opisanych w ponad 50 informacjach.

Jest on w wersji papierowej i na płycie CD.

 

Mam go od krótkiego czasu i nie zdążyłem się jeszcze w pełni zapoznać z jego zasobami.

 

Wersja komputerowa jest całkiem przyjemna, a papierowa mało czytelna i można się pogubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć i kupić papierową ITS można wtedy na zaświadczeniu dopisać że dane ustalono na podstawie Katalogu MiT ITS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Koleżanek i Kolegów może zaopiniować Katalog Marek i Typów Pojazdów 2008, oferowany przez firmę Dogma S.C z Chorzowa??? Posiadam rocznik 2007 i oczekiwałbym czegoś więcej. Podobno zawiera wiele więcej pozycji od poprzednika? Cena ok. 500 zł. Pozdrawiam ::hey

Niebo a ziemia w stosunku do katalogu ITS'u - oczywiście na korzyść tego ostatniego.

Moim skromnym zdaniem - COIDE to raczej kiepsko wydane pieniądze ...

 

Lepiej dołożyć i kupić papierową ITS można wtedy na zaświadczeniu dopisać że dane ustalono na podstawie Katalogu MiT ITS

:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

its. cos koło 2000 zylów za komplet

 

Noo... to około 20 badań technicznych brutto... Co nie stać właściciela???

 

Poza tym wcale nie dwa tysiące tylko sporo mniej...

 

Informator „ITS - dane techniczne pojazdów”

Część 1. Samochody osobowe

(forma książkowa, 3 tomy, edycja 2007)

kod produktu: itsdtp07-1 380 zł *

 

*

 

Informator „ITS - dane techniczne pojazdów”

Część 2. Motorowery, motocykle,

pojazdy czterokołowe, ciągniki rolnicze, przyczepy ciężarowe rolnicze

(forma książkowa, 2 tomy, edycja 2007)

kod produktu: itsdtp07-2 170 zł **

 

*

 

Informator „ITS - dane techniczne pojazdów”

Część 3. Pojazdy o dmc do 3,5 t:

samochody ciężarowe i specjalne,

ciągniki samochodowe, przyczepy lekkie,

przyczepy ciężarowe i specjalne,

autobusy (o dmc do 5 t)

(forma książkowa, 4 tomy, edycja 2008)

kod produktu: itsdtp08-3 450 zł ***

 

*

 

Informator „ITS - dane techniczne pojazdów”

Część 4. Pojazdy o dmc powyżej 3,5 t:

samochody ciężarowe i specjalne,

ciągniki samochodowe,

przyczepy, naczepy ciężarowe i specjalne, autobusy (o dmc powyżej 5 t)

(forma książkowa, 5 tomów, edycja 2008)

kod produktu: itsdtp08-4 550 zł **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mamy część - 1, wersja książkowa. Dobra pozycja lecz o jedną trzecią za dużo za np. częściowo zakreskowane miejsca zamiast danych (Peugot, Opel, Audi, Mitsubischi, Ford, Fiat). Ponoć wersja na CD jest bogatsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wersja na CD jest bogatsza.
Nie ma wersji na CD . Jest płyta instalacyjna faktycznie CD z programem umożliwiającym wejście na serwer ITS z danymi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Informator ITS cz.1 tom 1-3 oraz cz.2 tom 1 i 2. Szczerze mówiąc tylko tom 1 z obydwu części jest naprawdę przydatny. Sporo jednak białych plam w miejscach najbardziej potrzebnych. Części 3 i 4 nie widziałem, czy warte zakupu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.