Skocz do zawartości

Dzienniki ustaw


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym sądzie są kioski - tam dostaniesz. Albo oferta wysyłkowa jak w linku wyżej

Skąd mogłem wiedzieć :?: Przecież tam nie chodzę, ale widzę, że niektórzy dobrze wiedzą co można tam znaleść.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam nie chodzę

 

Spokojnie - zaczniesz. Wiesz - ta dziewczyna, która tak zaczepiałeś na imprezie... Mi się wydaje, ze ona nie miała 18 lat... ;) Także wizyta w sądzie pewna - to sobie od razu Dzienniki kupisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz jak było już chodziłem z nią za rączkę, już .... a tu rodzice się zjawili i ......

Próbowałem coś jeszcze rozmawiać, ale niestety temat był już zamknięty :P

A szkoda pisać, bo znowu spotkam się z krytyką tych co nie byli :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda pisać, bo znowu spotkam się z krytyką tych co nie byli

 

Nie no dlaczego to ciekawe ... opowiadaj A przy okazji tego "Taką mam wiedzę - niestety jeszcze komunistyczną" Ile Ty masz lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylibyście równolatkami wydaje mi się.

 

Ciekawe co Ty mi chcesz powiedzieć ...

No może ketiw38 ma te 3-4 lata mniej do 70-tk

 

Rocznik 70 ?

 

Z powagi tomu Twej wypowiedzi sądzę, że masz blisko wiekowo do "Starego drzewa" Przepraszam Regan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miała skończone 16 to możesz spać spokojnie

 

jak ma skończone 15 to możesz spać spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak ma skończone 15 to możesz spać spokojnie :)

Ja myślałem, że to ty wiesz najlepiej ile wiosenek ona ma (miała) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

30.9.2010

 

Dzienniki Ustaw w Internecie oficjalnym źródłem prawa

» e-PrawoDrogowe

 

Od 1 stycznia 2010 r. Dzienniki Ustaw i Monitory Polskie publikowane na internetowej stronie Rządowego Centrum Legislacji są oficjalnym źródłem prawa. Dodajmy - identycznie jak publikatory papierowe. I tu pojawia się zagadnienie daty obowiązywania poszczególnych aktów. Jeżeli Dziennik Ustaw najpierw zostanie opublikowany w Internecie, a dopiero później zostanie wydany jego papierowy odpowiednik, wówczas dniem publikacji będzie dzień jego ukazania się w internecie. I właśnie od tego dnia zaczynali liczyć terminy wejścia w życie publikowanych w danym Dzienniku Ustaw czy Monitorze Polskim aktów prawnych. Np. gdy ustawodawca zapisze, że akt zaczyna obowiązywać z dniem ogłoszenia w Dzienniku Ustaw, to w tym wypadku obowiązującą datą jest moment publikacji w Internecie. Gwoli uzupełnienia dodajmy, że wydrukowana później wersja “papierowa” ma tę samą datę publikacji.

Link do źródła:

 

Ustawa z dnia 10 września 2009 r. o zmianie ustawy o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych – Dz. U. Nr 190, poz. 1473

 

“Rzeczpospolita” – Anna Abramowska: “Od kiedy obowiązują przepisy publikowane w Dzienniku Ustaw?”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.