Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny


galancik25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Grzegorz Łódź

    92

  • slawek78

    30

  • blakop

    21

  • adam1501

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chodzi mi bardziej w jakiej formie zadawane są pytania,czy jest możliwość korzystania z dzienników ustaw,czy zadają pytania teoretyczne np światłość świateł i tym podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość korzystania z dzienników ustaw,czy zadają pytania teoretyczne np światłość świateł i tym podobne

Jest możliwość skorzystania ze wszystkich periodyków jakie wymagane są na SKP, a pytania zadają różne, dotyczące BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość skorzystania ze wszystkich periodyków jakie wymagane są na SKP

Periodyk (fr. périodique) – czasopismo o regularnej częstotliwości ukazywania się (np. dziennik, tygodnik, miesięcznik, kwartalnik, rocznik)

Czyżby o takie Ci chodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np. dziennik, tygodnik, miesięcznik, kwartalnik, rocznik)

Czyżby o takie Ci chodziło ?

-

jest nim również wydawnictwo (takie jak Autodata - rocznik), ale masz rację bardziej odpowiednim słowem byłoby - akty prawne, katalogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś pamięta z poprzednich egzaminów jakieś zagadnienia które padły na egzaminie.:)

Opony,światła,siły hamowania,naciski,wypełnianie zaświadczeń,.....

Wiecej opcja "szukaj".Było to już na forum setki razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość korzystania z dzienników ustaw

Pytał "galancik25"

bardziej odpowiednim słowem byłoby - akty prawne,

Pomyślałem, że to nazywasz periodykami, ale to szczegół ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker100 napisał/a:

bardziej odpowiednim słowem byłoby - akty prawne,

 

Pomyślałem, że to nazywasz periodykami, ale to szczegół ,,,

 

JANUSZ60 aktów prawnych nigdy nie nazwę periodykami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jakie są samochody w Krak i jakich można spodziewać się pytań???

Może ktoś ostatnio zdawał???

 

[ Dodano: 23-06-2013, 20:05 ]

Czy można opracować sobie odpowiedz na podstawie dzienników???:):-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te same samochody s a na saskiej i myśliwskiej???jedni piszą że można korzystać z dzienników inni że tylko z katalogów jak więc w końcu jest????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni piszą że można korzystać z dzienników inni że tylko z katalogów jak więc w końcu jest????

Na egzamin to dzienniki masz znać na pamięć :) (np.poziom emisji zanieczyszczeń,hałasu,skuteczność hamowania,.....i wiele innych). Można korzystać z katalogów jak będzie taka potrzeba (np.jak nie wiesz jakie ciśnienie w ogumieniu do danego samochodu).

Nikt nie mówi że będzie łatwo :)

Głowa do góry.Prawdziwe życie dopiero w pracy w zawodzie diagnosty :x:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość korzystania z dzienników ustaw,czy zadają pytania teoretyczne np światłość świateł i tym podobne

Jest możliwość skorzystania ze wszystkich periodyków jakie wymagane są na SKP, a pytania zadają różne, dotyczące BT.

to już jestem głupi jedni piszą tak inni co innego. Bez sensu czyli mam znać wszystko odnośnie np. gazu wszystkie dopuszczenia co ma być w insta i tabelki z adr ??? ciekawe

czy diagności po 20 latach praktyki to umią i egzaminatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jestem głupi jedni piszą tak inni co innego.

Moja dobra rada-do egzaminu naucz się jak najwięcej.Wtedy nie dasz się zaskoczyć.Lepiej wiedzieć więcej niż potem masz mieć za złe że na forum powiedzieli że nie musisz wiedzieć czegoś na pamięć.To Ty zdajesz i musisz być jak najlepiej przygotowany.

I jeszcze jedno

ciekawe

czy diagności po 20 latach praktyki to umią i egzaminatorzy

Chyba nie skłamię jeśli powiem "nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu czyli mam znać wszystko

 

Nieee... wcale nie musisz... To jak egzamin na prawo jazdy. Wystarczy wykuć odpowiedzi na parę pytań i gotowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Psuj, chyba jesteś trochę zbyt złośliwy :D

Ja też się przygotowuję do egzaminu praktycznego. Uwierz naprawdę ma się bałagan w głowie, bo naprawdę nie da się wszystkiego zapamiętać. W życiu mogę mieć dziennik ustaw gdzieś schowany, aby móc coś podpatrzeć w razie potrzeby.

Nie zapominaj również, że teraz i prawo jazdy chyba nie takie łatwe do zdania :cool::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj również, że teraz i prawo jazdy chyba nie takie łatwe do zdania

Ja myślę że Kolega Psuj miał co innego na myśli :) Egzamin na diagnostę zasadniczo różni się od tego na prawo jazdy.Nie wystarczy "wykuć"się odpowiedzi na pytania testowe.My musimy mieć wiedzę nie tylko z samych dz.u ale i z innych źródeł.Wiadomo że wszystkiego nie zapamięta się ale trzeba mieć taki zapas wiedzy żeby wiedzieć gdzie zajrzeć w razie potrzeby.Na egzaminie egzaminator nie oczekuje od nas odpowiedzi cytowanej paragrafami,tylko w jaki sposób sobie poradzimy z problemem.Jak zobaczy że rozumiemy temat to daje nam spokój.A jak zaczniemy "się bujać"zadaje kolejne "ratujące"pytania,które czasem mogą nas dobić.

Dlatego uważam,że kandydaci nie powinni pytać "czy ja to wszystko mam znać". Trzeba wiedzieć tyle,żeby czuć się pewnie i tą wiedzę należycie wykorzystać aby zdać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co to za polityka skoro wymaga się przy odbiorze stacji żeby były dzienniki ustaw,autodaty,katalogi typów pojazdów itd. skoro na egzaminie nie można z nich korzystac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym dzienniku szukać jak ma wyglądać egzamin praktyczny

 

Dz.U.2004.246.2469 Zał.nr 1 Program szkolenia

z czego można korzystać???

Z tego co korzysta diagnosta,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.