Skocz do zawartości

Vat od 1.04.2014


lesli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Czyżby jeszcze nikt nie zauważył że od 1 kwietnia znów będziemy mieć procesję aut na badania Vatowskie - gdyż nie znalazłem jeszcze takiego nowego postu.

 

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140000312

 

Poczytajcie i napiszcie po kilka słów bo jak rozumiem tylko auta z obecnym wpisem VAT -1 pozostają a pozostałe (Vat-2, Vat-3, Vat-4) muszą zrobić nowe badanie odpowiednie do nowego dziennika ustaw. Zainteresowałem się gdyż już miałem kilku klientów z pytaniami jak będziemy robić te badania.

Miłej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka. Nie myślałem że do tego postu tak żeście rozwinęli i patrzyłem za nowym wpisem, gdyż całkiem inne przepisy. Sorki więc. Miałem za dużo pracy a za mało czasu na czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka. Nie myślałem że do tego postu tak żeście rozwinęli i patrzyłem za nowym wpisem, gdyż całkiem inne przepisy. Sorki więc. Miałem za dużo pracy a za mało czasu na czytanie.
Nie myli się ten co nic nie robi. :piwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.