Skocz do zawartości

Skąd ta małpa


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

@pen

Blakop objaśnij skąd ta małpa się bierze ,bo tylko u w twoich postach to widzę.

czy teraz do wykonania takiego badania to w ogóle jest jeszcze ten pojazd potrzebny

Pojazd jak pojazd ,nie wiem skąd się to wzięło ale " i frytki do tego" by się zdały. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś z innych for - jeśli w treści zwracamy się do kogoś nazwą jego nicka, to poprzedzamy to małpą. Nigdy nie wnikałem z czego to wynika i czy jest ogólnie stosowane, ale że widziałem w więcej niż w jednym miejscu, to jakoś mi tak w nawyk weszło :)

 

[ Dodano: 08-02-2017, 20:56 ]

Chyba, że tak generalnie pytasz skąd małpa się bierze. No cóż...

 

Jak jest mama małpka i tata małpka i się kochają to...

Oj DARIO - widzisz jaka to strata, że za Twoich czasów tych seksualnych przedmiotów w szkole nie było i teraz Ci muszę na forum tłumaczyć skąd się dzieci... znaczy małpki biorą? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś z innych for

No to mam prośbę , bądź chłopem(mimo żeś szlachcic) ,miej swoje zdanie i nie małpuj. Mi jakoś nie chce się wracać do korzeni ,znaczy na drzewo . :evil:

 

[ Dodano: 08-02-2017, 21:07 ]

widzisz jaka to strata, że za Twoich czasów tych seksualnych przedmiotów w szkole nie było

Były do czasu ,tylko nauczycielka wystraszyła się naszego zainteresowania i zrobiła lekcje tylko dziewczynom . :evil:

 

[ Dodano: 08-02-2017, 21:09 ]

skąd się dzieci... znaczy małpki biorą?

Te ostatnie ,to z najwyższej półki w magazynie (mam nadzieję że znasz kawał) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w treści zwracamy się do kogoś nazwą jego nicka, to poprzedzamy to małpą. Nigdy nie wnikałem z czego to wynika

Może z Teorii Darwina :-D

Ale to nie są dane do DIP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pen

Blakop objaśnij skąd ta małpa się bierze ,bo tylko u w twoich postach to widzę.

czy teraz do wykonania takiego badania to w ogóle jest jeszcze ten pojazd potrzebny

Pojazd jak pojazd ,nie wiem skąd się to wzięło ale " i frytki do tego" by się zdały. :lol:

 

o ja też często używam tego znaku @ na forach. Nie trzeba cytować całej wypowiedzi bo przy odpowiadaniu w jedym wątku dla kilku osób jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małpka jest stylizowanym zapisem angielskiego przyimka "at" (bywa czytana w Polsce jako "ać") i służyła pierwotnie do rozdzielenia nazwy użytkownika od serwera, na którym jest on zarejestrowany. Zatem missjonash@blox.com należy czytać jako "użytkownik missjonash na serwerze blox.com" - i ta konwencja jest wciąż w użyciu m. in w adresach mailowych.

Niestety, angielskie "at" ma wiele znaczeń/zastosowań (m. in. na, do w itp.), stąd przyjął się również zapis postaci @Tetryk, dla Amerykanów brzmiący jak "do Tetryka".

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję przedyktować komukolwiek tak adres e-mail ;)

np mój: nikita_bennet@poczta.onet.pl

Na hasło podkreślenie już odbiorca się gubi, jak się poda "at" zamiast "małpy" to pyta się o małpkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, poproszę.
Myślałem że od małpy dojdziemy do idioty ? :lol:

Dokładnie całego kawału nie pamiętam , ale chodziło ot o że do jednostki wojskowej na kontrolę miał przyjechać generał .Postawili młodego na warcie ,nauczyli co ma mówić między innymi na pytanie :Skąd bierzecie broń ,miał odpowiedzieć : Z magazynu . Młody wszystko pokręcił,wkurzony generał zadaje pytanie:Skąd takich idiotów jak ty nabrali ,młody odpowiada: Z magazynu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.