Skocz do zawartości

BADANIE TECHNICZNE AUTA DIAGNOSTY


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    10

  • Norbert Jezierski

    6

  • michal_k

    6

  • danielg539

    4

Z uśmiechem jest to traktowane u panów w policjantów, ale nie zabronione.

Przy zdarzeniach drogowych traci wiarygodność i niepotrzebne domysły.

Przypomnę, że na skp ptacuje więcej diagnostów- przynajmiej 2-uch. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w swojej Skodzie 120L! sam sobie robię badania tech.Ale też sam sobie ją sprawdzam.Muszę wiedzieć co jest grane w moim samochodzie.Zawsze jestem zapoznany ze stanem tech. mojej "blondyny"(bo jest biała)Opłata niestety też mnie nie omija :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zdarzeniach drogowych traci wiarygodność i niepotrzebne domysły.

 

a to dlaczego moje badanie mojego samochodu jest niewiarygodne :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że jeżeli macie jakies luzy zawieszenia czy inne usterki to nie podbijacie sobie dowodów .He he.

Dziękuje za wypowiedzi > Pozdrawiam wszystkich kolegów diagnostów . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego:

 

Wyłączenie pracownika oraz organu

Art. 24. § 1. Pracownik organu administracji publicznej podlega wyłączeniu od udziału w postępowaniu w sprawie:

1) w której jest stroną albo pozostaje z jedną ze stron w takim stosunku prawnym, że wynik sprawy może mieć wpływ na jego prawa lub obowiązki,

2) swego małżonka oraz krewnych i powinowatych do drugiego stopnia,

3) osoby związanej z nim z tytułu przysposobienia, opieki lub kurateli,

4) w której był świadkiem lub biegłym albo był lub jest przedstawicielem jednej ze stron, albo w której przedstawicielem strony jest jedna z osób wymienionych w pkt 2 i 3,

5) w której brał udział w niższej instancji w wydaniu zaskarżonej decyzji,

6) z powodu której wszczęto przeciw niemu dochodzenie służbowe, postępowanie dyscyplinarne lub karne,

7) w której jedną ze stron jest osoba pozostająca wobec niego w stosunku nadrzędności służbowej.

§ 2. Powody wyłączenia pracownika od udziału w postępowaniu trwają także po ustaniu małżeństwa (§ 1 pkt 2), przysposobienia, opieki lub kurateli (§ 1 pkt 3).

§ 3. Bezpośredni przełożony pracownika jest obowiązany na jego żądanie lub na żądanie strony albo z urzędu wyłączyć go od udziału w postępowaniu, jeżeli zostanie uprawdopodobnione istnienie okoliczności nie wymienionych w § 1, które mogą wywołać wątpliwość co do bezstronności pracownika.

§ 4. Wyłączony pracownik powinien podejmować tylko czynności nie cierpiące zwłoki ze względu na interes społeczny lub ważny interes stron.

 

DIAGNOŚCI SĄ URZĘDNIKAMI :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie pracownika oraz organu

Art. 24. § 1. Pracownik organu administracji publicznej

 

my nie jesteśmy takimi pracownikami, nasze skp nie są organami adm.,

a idąc dalej czy pracownik starostwa może rejestrować pojazdy rodziny, o jego własności nie mówię?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w takiej sytuacji ,że mogę sobie sprawdzić pojazd przed badaniem -ale muszę

jechać do stacji jak ja to mówie państwowej - i sadze że wszystko jest o key .

Ale niestety miałem swojej karierze takie przypadki ,że naciskano aby wykonać badanie

pojazdowi cywilnemu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 1000 pkt. - czy ja też mogę sam sobie podbić moją Skodzinkę za rok ?

A czemu tylko rok? Na dwa jak szaleć to szaleć - dla Waśći to zapewne trzy sekundy pogmerania w programie i już jest ;) - Te 1000 pkt to prosze przelać na następny konkurs na moje konto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam problem,

przyznam się , że w moim pipe zrobiłem przegląd sam sobie i chyba trąbka troche chrypiała, to co? mały donosik na siebie- ale do kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.