Skocz do zawartości

Samochód specjalny sanitarny, na ciężarowy


marekmuza

Rekomendowane odpowiedzi

:D Tak zgubiłem literkę.Klient już pozbawił atrybutów sanitarki .Zostawiając dwa fotele ,oryginał,i kwestią jest ZK z ominięciem jednostki uprawnionej.Najprościej było by zmienić na osobowy tylko czy Homologacja pozwoli na taki manewr. Ponadto, jest dziwny wpis w DR pod kategorią J, LE, czyżby coś specjalnego sanitarkom zafundowano :D

 

[ Dodano: 18-04-2017, 20:32 ]

:D

20170415_090515.thumb.jpg.1e6159c111eb139de003701a39a6d6f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czego ma być ta jednostka uprawniona

podejrzewam że kratki :-D choć w przepisach nic nie ma, że nie można dokonać zmian ze specjalnego na ciężarowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najgorzej, jak ktoś sam sobie coś wymyśli, do tego coś gdzieś usłyszy i... no właśnie :)

 

Co to np. znaczy "czy homologacja pozwoli na taki manewr"? :?

 

Ot kwestia przegrody tylko i tyle. A ten wpis w DR to nie kumam. Chętnie bym obejrzał skan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym obejrzał skan.
- prosisz i masz... :evil:

 

 

Mi tam homologacja nie przeszkadza jak i przegroda/krata, a coś mi się zdaje, że w karetce ta ściana to dość poważna konstrukcja, a nie to co w ciężarowych Pandziach choć też robota sztywna i twarda. ;)

Była karetka, zdemontowano wyposażenie medyczne wraz z siedzeniami dla personelu i została się samo nadwozie vanopodobne. Wziąć opisać, foto-aparatem obcykać, ustalić dane i pozamiatane. ;)

Można też oświadczenie wołać jak ktoś (podmiot) zmiany rodzaju pojazdu dokonał.

No takie moje zdanie. A jak trudności, to azymut na rzeczoznawcę.

(Oczywiście łatwo klikać jak kłopot dotyczy kogoś a nie mnie, co nie. ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytanie, dziś odpowiedź, czyli prawda czasu, prawda ekranu :evil:

 

No pytanie jak to tam wyglądało z tą przegrodą, bo to okno mogło być, a może i przejście nawet... Różnie to bywa z tymi karetkami.

DMC ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::hey Mówisz, masz . Dł. zadziwiająco niska jak na taki van,ale jak chłop już kupił . Ustalenie danych to tylko na wagę go wysłać bo pewne ulżył trochę karetce. :D

20170419_170442.thumb.jpg.859584baf999c4a03a8ea846f1fbf424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz ci los... "poświęcony czas", a cała reszta tematu, co wyszło, czy w ogóle coś wyszło z tej karetki, jaka w końcu była tam przegroda (z drzwiami, a może z oknem), jaka w końcu jest tam krata/przegroda, czy zrobiło się może auto osobowe?

Co z L1 w rubryce J w dowodzie?

Co z PIMOTEM?

 

[ Dodano: 14-06-2017, 21:46 ]

Nie żeby mi specjalnie zależało, ale czy w tamtym słusznie zatrzaśnietym temacie na pewno idzie o furgona: :arrow:http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=278227#278227 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.