Skocz do zawartości

Praktyczny Wrocław


marekradom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do Diagnostów ,którzy juz zdali egzamin praktyczny we Wrocławiu ,jakie samochody sa na egzaminie ,na co zwracać szczególna uwagę Np:czy sa podmienione dokumenty ? itd. I jak oceniacie sama komisje egzaminatorów ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmienione dokumenty samochód :) dobra szkoda gadać widać ,że każdy turaj pomaga z łaska i tylko potrafi sie wymądrzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy podmienione dokumenty samochód ? Bo ja dalej nie wiem, a już zdążyłeś wszystkich o wymądrzanie posądzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa podmienione dokumenty

Kolego nie mam pojęcia jak dziś przebiegają egzaminy, ponieważ swoje rozszerzenia robiłem w 2005 r. kiedy nie były dostępne, w trakcie egzaminu, dzienniki ustaw, a po części teoretycznej od razu udawało się na część praktyczną, oczywiście Ci którzy zaliczyli teorię.

Natomiast egzamin ma za zadanie przygotować Cię do przyszłej pracy, taki jest jego cel. Organizując się do niego powinieneś mieć świadomość na co się decydujesz. Tu nie idzie oto abyś wszelkie możliwe warianty pytań, zachowań, trików i sztuczek zapamiętał. Ten zawód nie pozwala na automatyzm i rutynę. Każda sytuacja z jaką się spotykamy w życiu i na egzaminie jest niepowtarzalna. Egzaminator decydując się na jakikolwiek trik, ma na celu nie uwalić Cię, tylko zweryfikować czy myślisz, czy rozumiesz co robisz, a przede wszystkim czy masz niezbędną wiedzę.

Tak więc, gdybyś otrzymał od egzaminatora dokumenty , które nie odpowiadają rzeczywistości to najpierw zapytaj go jak masz taki stan rzeczy traktować. To pokazuje mu, że masz wiedzę oraz rozumiesz z czym się mierzysz. Nie zawsze "podmienione dokumenty" mają za cel wprowadzić w błąd, a tylko są przykładowym materiałem egzaminacyjnym, który akurat jest dostępnym na daną chwilę. Zwróć uwagę, nawet poprzez to forum, czy OSDSu, że pytania zadają ludzie, którzy nie tylko są adeptami do zawodu ale tacy którzy pracują w zawodzie dwadzieścia, trzydzieści lat. Nie wszystko da się zapamiętać, nie każdą sytuacje przewidzieć, ale zawsze trzeba myśleć jak dany temat ugryźć i gdzie go można określić w granicach prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosadny i jasny przekaz Adamie. Mam nadzieję, że

marekradom
coś z tego wywnioskuje i na przyszłość w zawodzie jak i w życiu nie będzie mówił/pisał
każdy turaj pomaga z łaska i tylko potrafi sie wymądrzać

Radzę najpierw, nauczyć się poprawnie składać zdania, zadawać pytania, a następnie zabierać głos na forum i w innych miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy na egzaminie praktycznym We Wrocławiu to: autobus 100, peugot 307+ gaz ,VW t4, Cysterna Star. Zdawalnosc egzaminu praktycznego 50%na 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.