Skocz do zawartości

Instalacja gazowa w motocyklu


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z Allegro:

 

"Witam na mojej aukcji. Przedmiotem licytacji jest oryginalny Ural –klocek- z wózkiem bocznym w wersji milicyjnej. Został on wyprodukowany 1983 roku. Jestem pierwszym właścicielem w kraju. Zarejestrowałem go w 2001 roku. Kupiłem Urala, ponieważ cieszy mnie jazda dużym, ruskim motorem z przyczepą. Niestety rosnące ceny benzyny ograniczały realizację moich zamierzeń. Dlatego zdecydowałem się na założenie instalacji gazowej. Po wielu próbach udało mi się dograć instalację i zarejestrować GAZ-LPG. Jest to pierwszy i jedyny motocykl z instalacją gazową w kraju. Silnik jest w całości oryginalny, gaźniki też. Butla gazowa mieści się w przyczepie".

 

U mnie N E G A T -Jezleli wozek boczny to rej.-na 3 osoby.W miejsce trzeciej osoby butla.

Jak mocowana?.jak podgrzewany gaz?

To tak jakbym na tylne siedzenie w samochodzie zamontował butle :shock:

Pytań dużo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwszy i jedyny motocykl z instalacją gazową w kraju

Oj kłamie jak z nut. Zimą w TVN turbo (wiem wiem super program i w ogóle) był skuter fabrycznie wyposażony w gaz.

A na wiosnę widziałem w jakiejś gazecie zdjęcia i artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

A ja polecam gazetę "Swiat Motocykli". W ostatnim numerze jest artykuł o skuterach z instalacją gazową!!!. Jest nawet zdjęcie takowego z naszymi tablicami rejestracyjnymi. Kto to zarejestrował i po jaklim przeglądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam!

"Otóż sprawa jest nietypowa. Jestem zainteresowany "wbiciem" w dowód mojego motocykla tego, że jest zasilany LPG. Czy ktoś z odwiedzających forum zgodziłby się (za opłatą oczywiście) wystawić odpowiednie dokumenty?"

Kolega zinnego forum myli adresy.

Najpierw musi sie zgłosic po adnotacje w DR do WK.-a w kompetencje"blakopa" nie będe wchodził :mrgreen:

I załóżmy ze taką adnotacje uzyska ???

i przyjedzie po roku na okresówke? :roll::D będzie :nook czy :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - sam nie wiem, dlaczego zostałem wmieszany w tą historię... ;) W sumie jakby mu sie jakas sieć dealerska gazowników podbiła pod homo to niby jaka podstawa żeby odmówić wpisu do DR? A czy po roku przeszedł by okresówkę to już Wasze zmartwienie... ;)

Osobiście nie spotkałem się osobiście, ani ze słyszenia z takim zgłoszeniem (montaż LPG w motocyklu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.