Skocz do zawartości

Okresowe a VAT - jednak podstawowe ?


wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    16

  • Grzegorz Łódź

    15

  • Marek1

    13

  • michal_k

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozwoliłem sobie podzielić poprzedni temat - było nie było, pojawił się nowy i ciekawy wątek :D

 

I co Wy na to ? Ministerstwo milczy - przypominam, że trwa to już czwarty miesiąc :(

Czy to najlepsze wyjście z sytuacji w tym momencie :?:

 

Poprzednia część dyskusji - tutaj (temat zamknięty):

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=2559

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dochodze do wniosku, że na forum wiarygodne informacje pojawiają się w błyskawicznym tempie. Wiadomość do bydgoskich stacji została wysłana o 14:31 a 10 minut później już cała Polska wie co się nowego wydarzyło.

 

Niestety w tym temacie nie mogę się jeszcze wypowiadać, gdyż w tym zakresie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające jeszcze nie zakończone i do czasu zajęcia stanowiska przez MT sprawa nie jest rozstrzygnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pojawił się pojazd na badanie okresowe z wpisem VAT-1 a w DR wpis podrodzaj uniwersalny , czy badanie nie powinno się skończyć N nie spełnia war. VAT-1 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Niestety w tym temacie nie mogę się jeszcze wypowiadać, gdyż w tym zakresie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające jeszcze nie zakończone i do czasu zajęcia stanowiska przez MT sprawa nie jest rozstrzygnięta.

Czy w temacie badań okresowych z wpisem VAT na podstawowych coś sie zmieniło?

Jakieś interpretacje PISK ITS Ministerstwa ?

Jeśli nie możecie publick to poproszę na e-mail : markes30@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie możecie publick

Zawsze można jednak - i nie jest to w żaden sposób naganne - w kilku zdaniach streścić treść danego pisma na forum. Nikt wtedy do niczego nie ma prawa się przyczepić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Ja nie liczę że nasze ministerstwo szybko panu Bogusławowi odpowie. Może za rok albo 2

 

.... tymbardziej że znowu wybory. Ciekawi mnie co legło u podstaw podjęcia tekiej decyzji mamy SKP z wszystkimi dodatkami np powypadkowe a tu VAT-u dalej nie mozna . Chociaż jak wygoniłem to pojechał na inna podstawową i tam pieczątkę dostał. I wszyscy zadowoleni:-) Wiem o tym bo klient przyjechałmnie o tym poinformować. No wiec mozna czy nie mozna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam.....

Ja ma pytanie czy w końcu wyjaśniło się jak to jest z tym Vatem???? tzn samochodem z wpisem VAT...... czy tylko OSKP czy tez PSKP.....

pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dlatego pytam bo niedawno otrzymałem pismo iz nie mogę robić takich badań bo mogą tylko stacje okręgowe, a jak byłem na SZKOLENIU i tam zadali takie pytanie to przedstawiciele PISKP odwrotnie przedstawili sprawę iż nie ma przeszkód aby PSKP wykonywały przeglądy z VAT....... i bądź tu człeku mądry...

 

Ale przez to rozumiem że nie było odpowiedzi na zapytanie ze strony ministerstwa......

pozdrawiam...............Irenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle - czasem warto jest walczyć o swoje.

Ale czasem nie ... ::D

 

Odpowiedzi ze strony Ministerstwa i tak nie są wiążące dla jednostek samorządowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle - czasem warto jest walczyć o swoje.

Ale czasem nie ...

 

I tu się z kolegą zgodzę :-) niestety już maiałem taki przypadek, a chodziło kiedys o naliczanie opłaty za hak...

pozdrawiam....

 

[ Dodano: 14-01-2009, 15:13 ]

No i przyszło wyjaśnienie w sprawie Vat z ministerstwa i moje Starostwo cofneło wcześniejszą decyzję..... ::D

pismo.thumb.jpg.22df9d6d4d797e4f7339ea4cb96b95b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Kierownicy WK na szkoleniu w Bielsku Bialej stwierdzili ze badanie pojazdow z VAT okresowe nie moze byc wykonywane na podstawowych stacjach tylko na okregowych paranoja!Dodatkowe robimy na okregowych a okresowych nie mozemy robic na podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe robimy na okregowych a okresowych nie mozemy robic na podstawowych

A czytałeś dobrze ostatnie "wypociny" MI? Jezeli to dokladnie przeczytasz to bdziesz

wiedział ze nie potrzeba uchwal WK w tym temacie!!!! ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Panowie odświeżam temat jak z tym okresowym z vatem na PSKP. Bo właśnie takie zrobiłem na kursie mówili że okresowe można, a czytam teraz forum i już nic nie wiem. Jak to jest można czy nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.