Skocz do zawartości

29 luty - kiedy badanie za rok?


Arton

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Dzisiaj dopiero się zorientowałem, że jutro jest ten dziwny dzien. Myślę, że 1 marca i chyba tak będę wbijał. A jakie są Wasze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ,jak program w komputerze będzie podawał -a właśnie dzisiaj też się nad tym zastanawiałem również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok krótszy o 1 dzień to nastepne badanie 28.02.2009 ::?

W 2004 to była niedziela :D

A z 2000 nie mam danych w bazie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - pierwszy dzień roboczy, nastepujący po końcu lutego, czyli w 2009 roku to będzie 2 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z 29 dniem lutego? Trzeba wymyślić jakieś święto!

Proponuje święto wolności podatkowej :-) , a tak na serio to następny termin badania technicznego będziemy wyznaczać na koniec lutego-czyli 28 luty 2009 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z pamięci - zgodnie z art 57 KPA jeżeli brak dnia z takim numerem to do ostatniego dnia miesiąca czyli 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program narzucił mi następny termin na 28 luty. A gdybym wpisał o jeden dzien za długo np 1 marca i samochód miałby wypadek? Z miejsca 30 lat pozbawienia wolniosci, przepadek mienia i kara chłosty dla członków najblizszej rodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już btp i wpisałem 28.02.2009. Od razu przestawiłem tnb na 365 dni bo nie byłem pewien czy program sam przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele urządzeń elektronicznych nie ma tej daty ujetych w swoim sofcie ! Pytanie pozostaje niewyjaśnione jaka data następnego BTP ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie u wszystkich korekta daty następnego badania - na jeden mniej niż mają w swoich Stałych Systemowych.

Jeśli ktoś miał X dni dodawanych do daty BTP, teraz będzie miał X-1 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś nie tak od wczoraj.? jak recznie poprawiałem date na 28.022009

Chcąc dziś zrobić korekte w badaniu (dopisać nr skierowania policji) wyskakuje takie cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny raz taki problem pojawi się za 4 lata :D

chociaż dla autobusów to normalka

badania w dniu 31 marca, 31 maja, 29 30 31 sierpnia 31 października 31 grudnia nie mają takiego dnia za 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zmiennik dzwonił że komp. nie zapamiętuje rejestru i nie ma numeu kolejnego ciekawe jak dziś program PATRONAT :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś nie tak od wczoraj.? jak recznie poprawiałem date na 28.022009

Chcąc dziś zrobić korekte w badaniu (dopisać nr skierowania policji) wyskakuje takie cudo.

To problem Paradoxa, a nie naszego programu jako takiego - nie ma to więc żadnego związku z datą.

Rozwiązaniem jest na pewno:

- zmiana nazwy katalogu NORCOM na inną, np. NORCOM awaria (trzeba pamiętać o wcześniejszym zamknięciu systemu oraz programu NORCOM_UPDATE)

- stworzenie nowego, czystego katalogu NORCOM

- przekopiowanie zawartości tego starego NORCOM'u (już o innej nazwie) do tego nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie ::hey

Spróbuje coś "skopać" :D

A teraz przy próbie wpisywania BT to cudo sie pokazuje :(

 

Zrobiłem jak kazali mądrzy ludzie czyli Administrator. i jest OK! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem jest na pewno:

- zmiana nazwy katalogu NORCOM na inną, np. NORCOM awaria (trzeba pamiętać o wcześniejszym zamknięciu systemu oraz programu NORCOM_UPDATE)

- stworzenie nowego, czystego katalogu NORCOM

- przekopiowanie zawartości tego starego NORCOMM'u (już o innej nazwie) do tego nowego

 

Pnie Norbercie - a może w ogóle diagności maja sami zająć się programowaniem i pisaniem nowych aplikacji? To jest naprawdę skandal...

 

;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zmiennik dzwonił że komp. nie zapamiętuje rejestru i nie ma numeu kolejnego ciekawe jak dziś program PATRONAT

Zrób aktualizację programu- jest nowsza wersja i będzie OK ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.