Skocz do zawartości

Spotkanie !!!


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ forum się rozrasta, tematów jest wiele do przeanalizowania, może znajdą się osoby chętne do zorganizowania jakiegoś spotkania "on-line" ! Team Norcomu już cos organizował, konkursy, spotkania itd. :!: Może mamy jakieś propozycje ... Może mamy jakiegoś sponsora ..., Wiosenne spotkania były owocne !!! Chętnie pomogę !!!

 

 

CZEKAMY !!! ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam chęć spotkania, z berecikiem jest nas już dwóch. Proponuję tym razem któreś z większych miast, po pierwsze dla odmiany, po drugie lepsza komunikacja, po trzecie dla mnie to większa atrakcja niż obcowanie z naturą (mam to na co dzień).

Może stolica Wielkiej Polski się nada :D ? Tak, siak, czy owak chętnie sie spotkam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie byli na takim spotkaniu ! Trudno się wybrać, ale atmosfera jest wspaniała, tematów cała gama, ... ! A i sezon wędkarski powoli rusza, czyli przyjemne z pożytecznym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chetnie bym do grona na takim spotkaniu dołączył się, lecz nie wiem czy to będzie możliwe z natury fizycznej, oraz nie wiem czy takowe spotkanie się jednak odbędzie . W miare możliwości będe śledził forum i to co tu się dzieje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia.... chetnych wielu, a jak przyjdzie co do czego to nikt sie nie pokazuje

o to chodzi, o to chodzi

i pogadał przy piwku.
A i sezon wędkarski powoli rusza

Ja z Maniusiem wolę topić robaka :lol: i nie możemy się doczekać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by zrobić ogólnonarodową zrzutę diagnostów i nie tylko i wynająć parę domków gdzieś nad wodą i wtedy podlewać robaka na dwa sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Je chetnie poznam face to face forumowiczow. Mam mete na takie spotkanko, niedrogi dyskretny osrodek w okolicach Wyszkowa (50 km od Wawki na trasie Warszawa - Bialystok)

W zeszlym roku doba 40 pln z wyzywieniem. Plusem jest to ze noclegi w domkach 3-4 osobowych z wc. Domki porozrzuczane w lesie. Obok rzeka, miejsce na ognicho, sklepy.

Moze majowy weekend??? - krotki jest zanadto watroby nie zniszczy.

Osrodek zmienil wlasciciela ale stara stronka zostala tu:

 

KAMIEŃCZYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Słońce przygrzało to i zainteresownie wzrasta i właśnie zobaczyłem ciemnosc(22) ale jak by coś kiele warszawki i bardziej na wschód to też bym się skusił.I jeszcze jakby jakaś Sis lub inna diagnostka była no ale po 22 można pomarzyć :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Czy ktoś wie moze cos na temat konferencji dla diagnostów, która odbedzie sie 8 maja w Poznaniu????

 

Wiem że się odbędzie 8 maja 2009r w ramach Targów. Planuję być :) więc może byśmy coś na szybko zorganizowali ???

 

 

Zgłoszenie uczestnictwa można dokonywać pisemnie, faxem, e-mailem lub telefonicznie w terminie do 05-05-2009 r. na adres:

Regionalne Centrum Szkolenia Motoryzacji

Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.O.

ul.Cześnikowska 30, 60-330 Poznań

tel. 061–867-44-29, fax. 061–867-10-48, e-mail – rcsm@pzmpoznan.dmf.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za wiadomość :D:D Dzwoniłem do PZM i wszystko wiem.Koszt jest troszke duzy,ale uwazam ,ze warto tam byc :) choćby ze wzgledu na pana mgr Marcina Buczyńskiego,który naprawde świetnie zajmuje sie tematem dotyczącym stacji kontroli pojazdów :ok Z tego co sie dowiedziałem uczestkik dostaje poradnik diagnosty 2009 i płyte z przepisami.Pozdrawiam i do 8 maja ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.