Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.5.1. [26-04-2010]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- nowa opcja [bTP Przeglądanie, rejestr BTP] - nowy wzór rejestru

- modyfikacja [bTP Edycja] - wyłączenie opcji korygowania terminu następnego BTP jeśli przypada on w niedzielę z uwagi na brak w Dz.U.2009.155.1232 odniesienia do KPA (Administrator/ Stałe Systemowe/ BTP/ Termin następnego badania)

- modyfikacja [bTP Edycja, SAM] - zmiana opisu pól

- modyfikacja [bTP Przeglądanie, SAM] - zmiana opisu pól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy robiąc badanie okresowe pojazdu którego dowód rej.jest zatrzymany np: za brak badań technicznych i gdy ja zrobie to badanie z pozytywnym wynikiem a gdy klient przyjdzie po wpis w dowód rej. to musze wchodzić przez korektę czy jest jakis inny sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego sposobu, jak korekta.

Ale zadam lekko przewrotne pytanie - w czym to przeszkadza ? Przecież wiadomo, czego ta korekta dotyczy ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza ale - według mnie to: Korekta służy oznaczenie błędów a w tym przypadku nie jest to korekta tylko uzupełnienie danych podczas wpisu :D

Ale widocznie ustwodawca chce mieć wszystko pod kontrolą :)

 

A i mam jeszcze jedną sprawę: jak zczytuję dowód przez skaner a puźniej wybieram z kompa to niewczytuje mi obydwóch dat rejestraci poj. z kraju i z zagranicy tylko jedną mimo tego że rok wcześniej pojazd był już na stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo - masz rację. Przemyślę sprawę - może coś uda się zrobić. Tym niemniej jest to korekta poprzedniego wpisu - zgodzisz się tutaj pewnie ze mną.

 

Drugie pytanko: Tak czy owak - sprawdzę.

O ile mnie jednak pamięć nie myli, jeśli wyświetlana jest wcześniej tabela z informacją, że pojazd był już na SKP, tam właśnie można wybrać zakres informacji, jakie mają być kopiowane z poprzedniego badania właśnie (zaznacz: data I-ej rejestracji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej jest to korekta poprzedniego wpisu

No fakt jest to jakaś zmiana.

Tylko nie wiem czy nieotworzyła by się jakaś furtka to kombinacji (nie oskarżając nikogo).

Chociaż sam jestem zdania że pomyłkę każdy może zrobić podczas wpisu w rejestr i powinna być jakaś możliwość zmiany bez pozostawienia śladu. :D

Niewiem może jakiś czas na zmiany chodzi mi o termin podany w godzinach. Ale to tylko tak sobie gdybam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niewczytuje mi abydwóch dat rejestraci poj. z kraju i z zagranicy tylko jedną

 

Się ciesz - w WK nie wczytuje żadnej z nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicjusz napisał/a:

to niewczytuje mi abydwóch dat rejestraci poj. z kraju i z zagranicy tylko jedną

 

 

Się ciesz - w WK nie wczytuje żadnej z nich...

To już by nic nierobili. :D

 

Ten skaner to niezastapiona rzecz same plusy - mniej błędów, szybka obsługa klienta (więcej czasu na kawke) ci co niemają skanera niech żałują. :D

A jakie zdziwienie klientów - pik i już jest pan notowany :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skaner to niezastapiona rzecz same plusy - mniej błędów, szybka obsługa klienta (więcej czasu na kawke) ci co niemają skanera niech żałują.

A jakie zdziwienie klientów

Czysta prawda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanerem czytamy od zawsze tzn., od czasu jak został zaoferowany i jest to konieczny kierunek automatyzacji pewnych procesów które zajmują czas i obarczone są ryzykiem popełnienia błędu.Na kliencie robi to dobre wrażenie i taki kurs Norbi trzymaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś przypomni jak tak zachwalacie do kogo i do kiedy trzeba napisać, aby mieć ten skaner sponsorowany :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich zainteresowanych stacji:

- możliwość wypożyczenia skanera na okres 14 dni - bezpłatnie i bez żadnych dalszych zobowiązań.

W komplecie ze skanerem idzie FV z terminem płatności 21 dni - i albo w tym czasie stacja decyduje się na jej opłacenie, albo odsyła wszystko z powrotem. :D

 

Niczym nie ryzykujecie - prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich zainteresowanych stacji:

- możliwość wypożyczenia skanera na okres 14 dni - bezpłatnie i bez żadnych dalszych zobowiązań.

 

W komplecie ze skanerem idzie FV z terminem płatności 21 dni - i albo w tym czasie stacja decyduje się na jej opłacenie, albo odsyła wszystko z powrotem. :D

 

100 % kto go raz użyje napewno go nie odda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % kto go raz użyje napewno go nie odda

 

Nie wszystko zależy od pracowników :) niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % kto go raz użyje napewno go nie odda

Nie wszystko zależy od pracowników :) niestety

Nawet w takiej sytuacji możemy rozmawiać o wypożyczeniu - ta transakcja to tylko koszta transportu ... :D:D:D

Mówisz - masz. Pakować jutro ?

 

Zainteresowani mają dzwonić czy na PW?

:)

Tak naprawdę to nie ma to większego znaczenia - od pewnych Klientów mogę nie wymagać formalnej drogi (fax, e-mail). Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jutro dam konkretną odpowiedz, porozmawiam tylko z szefostwem.

I zadzwonię jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.